نماشویی با ابر و طی، شستشوی سنتی نمای ساختمان

نماشویی با ابر و طی نمای ساختمان یا همان شستشوی سنتی نما

نماشویی با ابر و طی یا همان نماشویی سنتی نمای ساختمان روش خاص برای شستشوی نمای ساختمان ها با سطوح صیقلی مانند شیشه و کامپوزیت و همچنین سنگ‌های صیقلی نما است.

نماشویی با ابر و طی یا همان شستشوی نمای ساختمان به روش سنتی از مناسب‌ترین روش‌های شستشوی سطوح صیقلی نمای ساختمان است، شستشوی سنتی یا همان ابر و طی مناسب برای سطوح صیقلی که سطح آن از کامپوزیت، سنگ و یا شیشه تشکیل‌شده است.

با روش نماشویی با ابر و طی آشنا شویم

روش شستشوی نمای ساختمان به‌صورت سنتی یا همان نماشویی با ابر و طی یکی از ۹ روش نماشویی ساختمان است که به‌صورت تک‌مرحله‌ای دو مرحله‌ای اجرا می‌شود و در سایر روش‌های شستشو نیز به‌صورت ترکیبی و یا مکمل در پروژه‌ها اجرا می‌گردد. به‌طور مثال در شستشوی نمای ساختمان که سطوح آن با استفاده از واترجت و یا واتر سند بلاست نماشویی و لایه‌برداری صورت گرفته شیشه‌ها و فریم پنجره‌ها به همراه فلاشینگ‌ها جداگانه با روش ابر و طی و یا همان روش سنتی شستشو می‌گردد.

روش نماشویی ساختمان با ابر و طی مکمل تمام روش‌های شستشوی نما

عملاً برای دستیابی به بهترین کیفیت استفاده از روش سنتی در تمام روش‌های نماشویی به‌صورت مکمل انکارناپذیر است. نماشویی ساختمان با ابرو تی با سه روش انجام می‌پذیرد.

  • روش اول شستشوی یک مرحله‌ای با استفاده از روش سنتی از که این بخش مختص به ساختمان‌های است که به‌صورت دوره‌ای و منظم عملیات نماشویی ساختمان را انجام می‌دهند به‌طور مثال به‌صورت ماهیانه و یا فصلی.
  • در روش دوم شستشوی سنتی نمای ساختمان در دو مرحله انجام می‌پذیرد که مرحله اول آن شستشو و آبگیری سطوح نمای ساختمان با استفاده از دستگاه واترجت است و در مرحله دوم شستشوی نمای ساختمان با استفاده از روش سنتی و یا همان ابر و طی و مواد شوینده قلیایی انجام می‌پذیرد.
  • همچنین درروش سوم نیز بعد از عملیات نماشویی ساختمان با هر روش از ۸ روش نماشویی دیگر نیاز است که به‌وسیله ابر و طی و همان روش سنتی پنجره‌ها شیشه‌ها و سطوح دیگر نمای ساختمان که به‌صورت صیقلی و بدون خلل و فرج باشند اجرا و به‌صورت مکمل و تکمیل‌کننده عملیات نماشویی بر روی سطوح اجرا گردد.

لوازم مورد نیاز برای نماشویی سنتی ساختمان با ابر و طی

لوازمی که برای نماشویی با ابر و طی به‌صورت شستشوی سنتی موردنیاز است لوازم موردنیاز نماشویی سنتی به شرح زیر است. ابر نانو فایبر، طی و تیغه آب جمعکن، دستمال نانو فیبر، مواد شوینده قلیایی و سطل آب و مقدار کافی آب است، که با فن و روش خاص کاربر متخصص سطوح را شستشو و تمیز و درنهایت خشک می‌نماید.

بهترین نوع دسترسی در ارتفاع برای شستشوی نما با ابر و طی به روش سنتی

برای دسترسی در ارتفاع نیز چند روش وجود دارد مانند داربست، کلایمر، بالابر و دسترسی با طناب است که پیشنهاد ما برای دسترسی کاربر در ارتفاع جهت نماشویی ساختمان با ابر و طی استفاده از تکنیک دسترسی با طناب است. که این روش هم ازنظر هزینه برای مشترکین مرقوم به‌صرفه است و هم ازنظر کیفیت و ایمنی در انجام کار دارای بالاترین استاندارد جهانی است.

دیدگاهتان را بنویسید