منوی دسته بندی

سبد خرید شما خالی است.

نماشویی

بازدید نمای ساختمان، خدمات و بازسازی

بازسازی چرا بازدید برای خدمات و یا بازسازی نما ساختمان مهمه
بازدید از نمای ساختمان جهت انجام دریافت انواع خدمات، اهمیت ویژه‌ای دارِ

فهرست مطالب موجود در این صفحه

روش بازدید حضوری دریافت خدمات

روش بازدید حضوری دریافت خدمات و یا بازسازی نما اگر نیاز به خدمات خاص و یا بازسازی نما داشته باشیم به‌طور مثال بخشی از نمای ساختمانمان نیاز به مرمت و یا تعمیرات داشته باشِ اقدام اولیه ما بعد از شناسایی پیمانکار بهترِ چه باشِ.

به‌طور قطع بازدید از محل پروژه‌ها قبل از واگذاری خدمات موردنظرمان، بسیار ضروری می‌باشد، و پیش‌نیاز هرگونه توافق و یا قرارداد با پیمان‌کار است.

مسیر راهنما بازدید حضوری را از ۰ تا ۱۰۰ مرور نماییم در این راهنما ما تمام مراحل را از ابتدا تا انتها برای بهتر تصمیم گیری شما ترسیم نموده ایم

شناسایی پیمانکار بین دو تا سه پیمانکار شناسایی نمایید بازدید از پروژه از پیمانکاران بخواهید تا از محل پروژه بازدید انجام دهند.

استعلام قیمت قیمت های پیشنهادی را از پیمان کار ها در یافت و مقایسه نمایید انتخاب و تایید پیمانکار با در نظر گرفتن قیمت، و توضیحات اجرایی هر پیمانکار مطابق با معیارهای شخصی خودتان پیمانکارتان را انتخاب نمایید.

مزایای بازدید از پروژه قبل بازسازی نما و سایر خدمات

مزایای بازدید از پروژه قبل بازسازی نما و سایر خدمات در ادامه توجه شمارا به چند مورد از ویژگی‌های انکارناپذیر انجام بازدید از محل پروژه قبل از واگذاری خدمات به پیمانکار جلب می‌نماییم.

چند ویژگی بازدید پیمانکار قبل از شروع مرمت و تعمیرات نمای ساختمان و یا انواع خدمات کار در ارتفاع
چند ویژگی بازدید پیمانکار قبل از شروع خدمات کار درارتفاع

چند ویژگی بازدید پیمانکار قبل از شروع خدمات کار درارتفاع

  • اولین مواجهه حضوری و ارزیابی اولیه جهت انتخاب پیمانکار مطابق با اولویت‌های شما.
  • بررسی شرایط پروژه توسط پیمانکار، از نظر ایمنی و اجرای خدمات، مطابق با درخواست شما و استاندارد های کار در ارتفاع.
  • دریافت قیمت مقطوع از پیمانکار بدون افزایش قیمت در حین کار و انتهای کار.
  • دریافت پیشنهادها و راهکارهای جایگزین و مفید، از پیمانکار برای تصمیم‌گیری بهتر.
  • سرعت در اجرای خدمات به دلیل آمادگی قبلی پیمانکار با توجه به رویت شرایط و نیازهای پروژه، برای تجهیز کارگاه.
  • افزایش کیفیت نهایی خدمات به دلیل آمادگی قبلی پیمانکار و تدارک و تأمین مناسب‌ترین ملزومات مرتبط.
  • کنترل بهتر و دقیق‌تر عملکرد پیمانکار در طول مدت‌زمان اجرای خدمات مطابق با نظرات کارشناسی اولیه پیمانکار.

روش بازدید مجازی و رایگان چگونه است.

درروش قبلی (بازدید حضوری) در قبال بازدید حضوری مبالغی از ما به‌عنوان هزینه ایاب‌وذهاب مطالبه می‌نمایند، که یا به‌صورت آنلاین و یا واریز کارت به‌کارت پرداخت می گردد، ولی درروش بازدید مجازی این خدمت با خطای نهایتاً ۲۰٪ البته (کارشناس باسابقه طولانی) مطابق مسیر زیر قابل‌ارائه است.

تعریف بازدید مجازی تعریف بازدید مجازی از پروژه و نمای ساختمان، ارسال اطلاعات ویدیو و تصاویر از طریق ایمیل و یا شبکه‌های پیام‌رسان به متخصص و کارشناس کار در ارتفاع برای مشاوره و یا استعلام قیمت خدمات مرحله اول ارسال اطلاعات مانند نمونه و مشابه آن،

مثال: مثال مثالیان هستم در خصوص نماشویی ساختمان ۵ طبقه با عرض ۹ متر که در تهران واقع‌شده اطلاعاتی را جهت دریافت استعلام قیمت ارسال می‌نمایم در حال ویرایش در حال ویرایش

ویژگی افراد کارشناس

باید توجه داشته باشیم که این افراد می توانند نظرات مثبتی قبل از آغاز به‌کار به ما ارائه نماید.

کارشناس خدمات کاردرارتفاع چنین مشخصه‌هایی دارد
کارشناس خدمات کاردرارتفاع چنین مشخصه‌هایی دارد

کارشناس خدمات کاردرارتفاع چنین مشخصه‌هایی دارد اما در خصوص خدمات کار در ارتفاع این موضوع به دلیل شاخه‌های گوناگون خدمات کار در ارتفاع کمی متفاوت‌تر می‌باشد، و مستلزم این است که شخص دارای تجربه موفق بیشتری باشد، تا توانایی ارائه راهکارهای فنی و مهندسی هر پروژه را مختص به همان پروژه را همراه با جزئیات و اطمینان به ما پیشنهاد نماید. پس با توجه به این موضوع هر شخصی که باتجربه فنی و به‌صورت علمی در حرفه (کار در ارتفاع) فعالیت پیوسته و موفق بیشتری داشته باشد، قطعاً نظرات کارشناسی مفیدتر و کارآمدتری را نیز می‌تواند پیشنهاد دهد.

پیشنهاد آخر

پیشنهاد آخر دریافت مشاوره موردنیازتان را از شرکت‌ها و یا اشخاصی دریافت نمایید که رزومه آنان را با دقت مطالعه و بررسی نموده باشید و با توجه به مستندات و معیارهای موردنظرتان انتخابی صحیح و بدون حاشیه نمایید.