کسب درآمد میلیونی فقط با معرفی خدمات این مجموعه به افراد حقیقت است.

به‌آسانی و در هرجایی که هستید، می‌توانید به افرادی که احتمال می‌دهید، به خدمات نماشویی ساختمان و هرگونه کار در ارتفاع نیاز داشته باشند این شرکت را معرفی نمایید.

هر پروژه‌ای که با یاری شما به قرارداد بیانجامد مطابق با شرایط زیر بخشی از مبلغ قرارداد به‌عنوان حق‌الزحمه همکاری به شما پرداخت می‌گردد.

کسب درآمد میلیونی از نماشویی ساختمان

کسب درآمد میلیونی به راحتی نوشیدن آب

کسب درآمد میلیونی داشته باش، اونم تو شهر و محله خودت! میگی چطوری؟ با ما همراه باشید تا نشان بدیم چطور این کار ممکنه. همان‌طور که می دونید در کلان‌شهرها و شهرهای بزرگ بی‌نهایت ساختمان‌های بزرگ و کوچک وجود دارد که نمای آن‌ها با متر یال های مختلفی ساخته و تزئین شده‌اند. در ایران معمولاً نمای ساختمان‌های تاز ساخت و یا خاص و همچنین شرکت‌های بزرگ و معتبر و سازمان‌های دولتی نمای با ظاهر تمیز به نسبت سایر ساختمان‌ها دارند، اما صدها هزار سازه و ساختمان وجود دارد که زیبایی نمای آنها زیرپوششی از آلودگی پنهان‌شده و منظره شهری را نازیبا کرده‌اند.

کسب درآمد میلیونی با معرفی خدمات ما

این بدان معنا نیست که ساکنین آن مجتمع‌ها و ساختمان‌ها اهمیتی به تمیزی و زیبایی نمی‌دهند به‌طور مثال اکثر این ساختمان‌ها زمانی که داخل آن‌ها شوید بسیار تمیز و شیک هستند و فقط برای تمیزی نمای ساختمان گزینه‌ای ندارند و یا پیشنهادی دریافت نکرده‌اند که این موضوع ارتباط مستقیمی با مسئولین شهری دارد که با فرهنگ‌سازی و همسوسازی شهروندان زمینه را برای این حرکت جمعی محیا سازند، حال وجود چنین خلائی شرایط را برای شما که علاقه به کسب درآمد میلیونی دارید محیا نموده تا پیش‌قدم شوید درراه این امر نیک و پسندیده

روش کسب درآمد میلیونی با مجموعه ما چگونه است

روش کسب درآمد میلیونی در همکاری با شرکت تحکیم صنعت صعود بدین شرح است: در مرحله نخست فرم زیر را با دقت تکمیل و ارسال نمایید، سپس همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و بعد از تأیید کارشناس شرکت ویدیو و فایل آموزشی جامع و کاملی برای شما ارسال خواهد شد که شمارا برای پاسخ به سؤالات احتمالی مخاطبانتان توانمندتر خواهد کرد و سرعت جذب مشتری و کسب درآمدتان را بسیار افزایش خواهد داد. بعد از گذشت این مرحله شما کاملاً آماده خواهید بود تا مشترکین خود را پرزنت کنید و تسلط کاملی به پاسخ دادن به سؤالات احتمالی، از سوی مخاطبانتان که احساس می‌کنید نیاز به خدمات نماشویی ساختمان دارند خواهید داشت.

نحوه تسویه حساب ما بعد از کسب درآمد، با شما چگونه است

در این بخش لازم میدانیم که توضیحات مختصر و مفیدی در خصوص تسویه‌حساب با این شرکت را بعد از به سرانجام رسیدن پیگیری‌ها و پروژه‌های معرفی‌شده توسط شما به ما را توضیح دهیم. برای شما کد تخفیف اختصاصی صادر می‌گردد، این کد اختصاصی برای مشتریان شما به‌عنوان 5٪ تخفیف عمل می‌نماید و برای شما عامل تشخیص مشتریان هدایت‌شده از جانب شما خواهد بود.

مشتریان شما در صفحه اختصاصی شما در پنل کاربری که به شما اختصاص داد شده در هر زمان برای شما قابل رؤیت خواهد بود، البته روش‌های دیگری نیز وجود دارد که بعد از تأیید و گذراندن آموزش‌های آنلاین و غیرحضوری که برای شما تدارک داده‌شده از تمام جزئیات اطلاعات لازمه را به‌دست خواهید آورد، در روز پایانی هر هفته (پنج شنبه‌ها) 10٪ از مبلغ کل قراردادها که به‌واسطه معرفی شما انجام‌شده است به شماره شبا حساب بانکی که در فرم اعلام نموده‌اید واریز و رسید واریزی در پنل شما بارگذاری خواهد شد و برای شما در هر زمان قابل رؤیت خواهد بود.