منوی دسته بندی

سبد خرید شما خالی است.

نماشویی، شست‌وشوی نمای ساختمان

منظور از نماشویی همان شستشوی نمای ساختمان می‌باشد که در جامعه از آن نام می‌برند.

نماشویی ساختمان کاملاً تخصصی است و با روش‌های مختلفی توسط متخصصین این حرفه انجام می‌پذیرد.

در ادامه، مطالب مفیدی در خصوص نماشویی و روش‌های اجرا، قرار داده‌ایم که توجه شمارا به مطالعه آن جلب می‌نماییم.

ما به پشتوانه، دو دهه تجربه و انجام هزاران پروژه موفق نماشویی ساختمان، آمادگی خود را برای ارائه این نوع خدمت اعلام می‌نماییم.

جهت ثبت و رزرو خدمات نماشویی ساختمان از این بخش اقدام فرمایید
ثبت و رزرو

تمیز ماندن نماها با توجه به تفاوت‌های بی‌شماری که در طراحی و استفاده از متر یال به کاررفته در آن‌ها می‌توانند ماندگاری بیشتر نسبت به یکدیگر در شرایط آلودگی هوا و اشعه‌های مخرب خورشید و باران‌های اسیدی داشته باشد.

روش‌های شستشوی نما شست و شوی نمای سازه‌ها و ساختمان‌های شهری و صنعتی با ۱۰ روش امکان‌پذیر است.

  • شستن نما ساختمان با استفاده از دستگاه جت واش ۱۶۰ تا ۲۵۰ بار.

  • شست و شوی نما با دستگاه جت واش ۲۵۰ تا ۴۰۰ بار.

  • شستن و لایه‌برداری با دستگاه‌های جت واش ۴۰۰ تا ۸۰۰ بار.

  • نماشوئی با جت واش آبگرم.

  • شستشوی نما با بخار.

  • شستن نما با اسید (اسید شویی).

  • نظافت و شستن نمای ساختمان با مواد شوینده قلیایی.

  • واترسند بلاست نما حلال شویی سطوح نما.

  • شستشو با پد نانو فیبر و طی آب جمع

نحوه انتخاب روش نماشویی به‌طورمعمول روش صحیح نماشویی توسط کارشناس و یا افراد ماهر مشخص می‌گردد.

تا به بالاترین کیفیت ممکن دست پیدا کرد، و درعین‌حال آسیب جدی و یا جزئی به سطح نمای ساختمان وارد نگردد. حتی ممکن است برای پاک‌سازی و شستشوی نمای ساختمان‌ها از چند روش متفاوت استفاده گردد که این موضوع در کیفیت نهایی کار تأثیر بسزایی خواهد داشت.

به همین دلیل قبل از هرگونه اقدامی توصیه می‌گردد کار توسط افراد کاردان بررسی گردد، تا خدمت موردنظر با بهترین شکل ممکن انجام گردد.

شستن نمای کامپوزیت مثال به‌طور مثال برای شستشوی نمای کامپوزیت در برخی از موارد نیاز است که:

در مرحله اول تمامی سطوح جهت پاک‌سازی گردوغبار سطحی با استفاده از دستگاه جت واش ۱۵۰ و یا ۱۱۰ بار شستشو گردد، و در بخش‌هایی به‌صورت موردی پولیش اجرا گردد، و درنهایت نمای ساختمان با مواد شوینده خنثی و با روش مناسب شستشوی گردد.

مهم

طبیعتاً تشخیص این موارد که در بالا ذکر شد توسط اشخاصی که در این زمینه تخصص کافی ندارند قابل‌تشخیص نخواهد بود. موارد مشابه برای مثال بی‌شمار است که می‌توانید با مراجعه به منو بالای صفحه سایت ودر بخش خدمات، اطلاعات دقیق‌تری نسبت به انواع سطوح و تفاوت در روش‌های نماشویی به‌دست آورید.

مجموعه ما

مجموعه ما با توجه به تقریباً دو دهه تجربه درزمینه خدمات تخصصی کار در ارتفاع و خدمت‌رسانی به هزاران مشترک در سراسر ایران در توان خود می‌بیند که در کنار شما به‌عنوان پیمانکار و یا مشاور همراه باشد.

توجه داشته باشید که به‌آسانی و به‌صورت رایگان می‌توانید از تجربیات این مجموعه برای دریافت بهترین خدمات در نوع خود با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

نماشویی در تهران شستشوی نمای ساختمان در تهران چنانچه بالای ۱۰۰۰ مترمربع متراژ کار داشته باشند به‌صورت رایگان توسط کارشناسان ما پروژه‌شان مورد بازدید و بررسی قرار خواهد گرفت.

درصورتی‌که متراژ کار کمتر است ۱۰۰۰ مترمربع باشد مستلزم پرداخت هزینه بازدید است که در بخش محصولات سایت به‌صورت آنلاین قابل خریداری می‌باشد.

توجه داشته باشید که چنانچه درنهایت پروژه و خدمات موردنظر مشترکین توسط این مجموعه انجام گردد، هزینه‌ای که در جهت بررسی و کارشناسی پروژه پرداخت گردیده است در صورت‌حساب نهایی به نفع مشترک محاسبه خواهد شد.

نماشویی ساختمان در جزیره زیبای کیش این شرکت در ۶ ماه از سال تیم آماده‌به‌کار و مستقر در جزیره کیش دارد که معمولاً به مشترکین ثابت و قدیمی این مجموعه خدمات ارائه می‌نماید، که این فرصت مناسبی برای مشترکین جدید می‌باشد که با پایین‌ترین قیمت ممکن خدمات خود را به این مجموعه واگذار نمایند.

شهر های تحت پوشش این مجموعه در شهرهایی مانند اهواز، کرمان، مشهد، ساری، رشت، تبریز، اردبیل، توانایی ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را به‌واسطه تیم مستقر خود به مشترکین آن شهرها و حومه آنها را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید