منوی دسته بندی

عایق نانو نمای ساختمان

امروزه با پیشرفت علم و به مدد تکنولوژی نانو و پیشرفت‌هایی که درزمینه نانوتکنولوژی صورت گرفته است، استفاده از مواد نانو در صنایع ساختمانی نیز روزبه‌روز افزایش‌یافته است. استفاده از مواد نانو بر روی نمای‌ساختمان، با توجه به جنس نما، مزایای متعددی دارد.

نانو نما‌ساختمان به زبان ساده نانو نمای‌ساختمان، یک عایق محافظ بهره گرفته از فناوری نانو می‌باشد که بسته به نوع خود می‌توانند نما را از باران و رطوبت، جرم و زنگ آب، شوره و گردوغبار و فضولات پرندگان و… محافظت نماید.

این مجموعه به‌طور تخصصی خدمات عایق و محافظ نانو، نمای ساختمان را با گارانتی۱۰ ساله ارائه می‌دهد.

عایق نانو نمای ساختمان

 نانو پوشش‌های ساختمان، ضمن اینکه باعث دفع آب‌شده و جذب کثیفی را به حداقل می‌رسانند، نمای ساختمان را در مقابل اشعه‌های مخرب خورشید نیز محافظت می نماید.

نانو پوشش‌ها در سطوحی ازجمله سیمان، آجر، سفال، سنگ معمولی، کاشی، مرمر، چوب، سرامیک، بتون، فولاد و …. به‌کار می‌روند.

جهت رزرو و اجرای محافظ نمای ساختمان با فن‌آوری نانو از این بخش اقدام فرمایید ثبت و رزرو ماندگاری نانو نما‌ساختمان امروزه می‌توان با استفاده از تکنولوژی روز دنیا (نانوتکنولوژی) هرنوع نما‌ساختمان را بدون هیچ‌گونه تغییر در ظاهر، و کاهش در کیفیت متریال بکار رفته، به صورت طولانی مدت بین ۱۰تا۳۰سال در شرایط جغرافیایی مختلف محافظت نمود.

ضدآب سازی نما با نانوتکنولوژی محلول ضدآب نانو، بر پایه نانوتکنولوژی با توجه به ابعاد مولکولی که دارد در مصالح نفوذ کرده و با کلیه عوامل آب‌دوست آن واکنش داده و خواص آن را از آب‌دوست به آب‌گریز تغییر می‌دهد، پس از خشک شدن هیچ‌گونه تغییر رنگ و یا ظاهر در مصالح به وجود نمی‌آورد و خاصیت ضدآب و ضد شوره آن بسیار طولانی و ماندگار است.

مزایا و ویژگی های محافظت نما با نانو

۱محافظت در برابر آلودگی‌های سطحی،

۲ضد لکه و شوره‌زدگی

۳کاهش رشد قارچ و کپک

۴محافظت در برابر روغن، اسید، مواد شیمیایی، گریس، چربی،حلال‌ها و نمک

۵افزایش طول سطوح نما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما با شما تماس بگیریم ؟

امروز تا 30٪ ارزان‌تر تخفیف ویژه بگیر

نیاز به خدمات در ارتفاع داری؟ کیفیت، ایمنی، تعهد برات مهمِ؟ گرفتن تخفیف خوب چطور؟ فرم زیر را تکمیل و ارسال کن، باقی شو به ما بسپار