منوی دسته بندی

سبد خرید شما خالی است.

نماشویی

آب‌بندی نمای ساختمان

آب‌بندی نمای ساختمان آب‌بندی نما ساختمان‌ها با توجه به موقعیت جغرافیایی پروژه‌ها و با شدت بارش باران‌های فصلی پراهمیت‌تر می‌گردد.

نحوه اجرای صحیح آب‌بندی نما و استفاده از مصالح مناسب با مقاومت بالا در برابر اشعه UV، سرما، گرما تضمین‌کننده ماندگاری این نوع خدمت است.

در ادامه، به نکاتی مهم در خصوص آب‌بندی نما ساختمان، و روش اجرای آن اشاره‌شده است، که امیدواریم از مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید و در انتهای صفحه با نظرات سازنده خودتان ما را در بالابردن کیفیت این محتوا برای عموم یاری نمایید.

آب‌بندی نمای ساختمان و اهمیت آن

عواقب عدم آب‌بندی نما در صورت عدم وجود آب‌بندی بر روی سازه‌ها و ساختمان‌ها مشکلاتی مانند، عایق نما در برابر نفوذ آب به داخل سازه، زنگ‌زدگی شاسی‌های نگهدارندِ و سرعت بخشی به تخریب نمای ساختمان و موارد مشابه دیگر می‌گردد.

نکات مهم در خصوص روش اجرا

روش‌های ایزولاسیون و یا آب‌بندی نمای ساختمان‌ها متفاوت می‌باشند و برای هر نوع سطح روش مخصوص آن سطوح با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه جغرافیایی پروژه هست.

مثلاً برای آب‌بندی جداره‌های کامپوزیت‌های نمای ساختمان از چسب سیلیکون یو وی استفاده می‌شود، که مقاوم در برابر سرما و گرما و اشعه‌ی مخرب خورشید دارد و چسبندگی بالایی نسبت به سایر چسب‌ها دارند.

این نوع چسب‌ها دارای حالت کِشسانی کافی هستند، که در شرایط بد آب و هوایی و انقباض و انبساط کمک به طول عمر آب‌بندی نما ساختمان‌های می‌نماید.

آب‌بندی نمای سنگ، بتن، آجر، سیمان‌ابزار ..

برای آب‌بندی نما ساختمان‌های سنگ، بتن، آجر، سیمان می‌توان از پوشش‌های محافظ نانو استفاده نمود همچنین با رنگ‌آمیزی نمای ساختمان نیز می‌توانیم عملیات ایزولاسیون را در برخی از نماها انجام داد البته می‌بایستی رنگ مورداستفاده ویژگی ایزولاسیون را داشته باشد

قیمت آب‌بندی نمای ساختمان و محاسبه آن چگونه است

قیمت آب‌بندی نمای ساختمان بر اساس نظر کارشناس که به‌طور حضوری از محل پروژه ما بازدید انجام داده است برآورد قیمت می‌شود و در محاسبه هزینه آب‌بندی نمای ساختمان مصالح مصرفی و موقعیت جغرافیایی و شرایط کارگاهی بسیار تأثیر گزار است.