منوی دسته بندی

درباره ما

شرکت تحکیم صنعت صعود

ارائه دهنده خدمات تخصصی کار در ارتفاع با استفاده از فن دسترسی با طناب در سراسر ایران و کشور ترکیه

گروه اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود

امروزه در صنعت نفت کارخانه جات نیروگاه‌ها پروژه‌های راه‌سازی و شهرسازی و سدسازی ساختمان‌های مرتفع و برج‌های مدرن شهری این نیاز احساس می‌شود، که دسترسی آسان در ارتفاع و موقعیت‌های خاص که غیرقابل‌دسترس می‌باشند جهت اجرای خدمات و عملیات مختلف امکان‌پذیر گردد.

به‌طورمعمول مهندسین برای اجرای خواسته‌ها و نیازهای خود در ارتفاع و نماهای بیرونی پروژه‌ها از دستگاه‌های کلایمر و سازه های فلزی مانند داربست استفاده می‌نمایند که جدا از هزینه‌های گزاف و از دست دادن زمان که به کارفرمایان تحمیل می‌گردد، خسارت‌های مالی و جانی که به دلیل این شیوه کاری در پروژه‌ها به وجود می‌آید غیرقابل‌انکار است.

همواره در جهان دسترسی با طناب با تکنیک (د‌ستر‌سی‌با‌طناب ) شیوه منتخب برای رسیدن به نقاط مرتفع و غیر قابل‌دسترس می‌باشد.

این شرکت  تحکیم صنعت صعود، افتخار آن را دارد که با ۱۸ سال تجربه و به اتمام رساندن بیش از ۱۱ هزار مورد پروژه موفق با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و پرسنل مجرب به‌صورت تخصصی در سطح گسترده و اصولی به انجام رسانده است.

ما آمادگی خود را جهت همکاری و مشارکت در پروژه‌های داخلی در سراسر کشور و کشورهای همسایه علی‌الخصوص کشور ترکیه اعلام می‌داریم.

پوشش پرسنل تحکیم صنعت صعود