منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

02133466331

درباره ما

شرکت نماشویی نمای ساختمان

شرکت تحکیم صنعت صعود

 ارائه‌دهنده خدمات تخصصی کار در ارتفاع با استفاده از فن دسترسی با طناب در سراسر ایران و کشور ترکیه است.

این شرکت، افتخار آن را دارد که با ۱۹ سال تجربه و به اتمام رساندن بیش از ۱۳ هزار مورد پروژه موفق با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و پرسنل مجرب به‌صورت تخصصی در سطح گسترده و اصولی به انجام رسانده است.

ما آمادگی خود را جهت همکاری و مشارکت در پروژه‌های داخلی در سراسر کشور و کشورهای همسایه علی‌الخصوص کشور ترکیه اعلام می‌داریم.

معرفی صوتی و کامل شرکت تحکیم صنعت صعود

نیاز صنایع به خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد

امروزه در صنعت نفت کارخانه جات نیروگاه‌ها پروژه‌های راه‌سازی و شهرسازی و سدسازی ساختمان‌های مرتفع و برج‌های مدرن شهری این نیاز احساس می‌شود، که دسترسی آسان در ارتفاع و موقعیت‌های خاص که غیرقابل‌دسترس می‌باشند جهت اجرای خدمات و عملیات مختلف امکان‌پذیر گردد.

به‌طورمعمول مهندسین برای اجرای خواسته‌ها و نیازهای خود در ارتفاع و نماهای بیرونی پروژه‌ها مانند نماشویی، آب‌بندی،جوشکاری، رنگ‌آمیزی، پیچ رول‌پلاک نمای ساختمان و ده‌ها خدمات دیگر از دستگاه‌های کلایمر و سازه های فلزی مانند داربست استفاده می‌نمایند، که جدا از هزینه‌های گزاف و از دست دادن زمان که به کارفرمایان تحمیل می‌گردد، خسارت‌های مالی و جانی که به دلیل این شیوه کاری در پروژه‌ها به وجود می‌آید غیرقابل‌انکار است.

همواره در جهان دسترسی با طناب با تکنیک (د‌ستر‌سی‌با‌طناب ) شیوه منتخب برای رسیدن به نقاط مرتفع و غیر قابل‌دسترس می‌باشد.