منوی دسته بندی

سبد خرید شما خالی است.

درباره ما

شرکت تحکیم صنعت صعود

ارائه دهنده خدمات تخصصی کار در ارتفاع با استفاده از فن دسترسی با طناب در سراسر ایران و کشور ترکیه

گروه اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود

امروزه در صنعت نفت کارخانه جات نیروگاه‌ها پروژه‌های راه‌سازی و شهرسازی و سدسازی ساختمان‌های مرتفع و برج‌های مدرن شهری این نیاز احساس می‌شود، که دسترسی آسان در ارتفاع و موقعیت‌های خاص که غیرقابل‌دسترس می‌باشند جهت اجرای خدمات و عملیات مختلف امکان‌پذیر گردد.

به‌طورمعمول مهندسین برای اجرای خواسته‌ها و نیازهای خود در ارتفاع و نماهای بیرونی پروژه‌ها از دستگاه‌های کلایمر و سازه های فلزی مانند داربست استفاده می‌نمایند که جدا از هزینه‌های گزاف و از دست دادن زمان که به کارفرمایان تحمیل می‌گردد، خسارت‌های مالی و جانی که به دلیل این شیوه کاری در پروژه‌ها به وجود می‌آید غیرقابل‌انکار است.

همواره در جهان دسترسی با طناب با تکنیک (د‌ستر‌سی‌با‌طناب ) شیوه منتخب برای رسیدن به نقاط مرتفع و غیر قابل‌دسترس می‌باشد.
این شرکت  تحکیم صنعت صعود، افتخار آن را دارد که با ۱۸ سال تجربه و به اتمام رساندن بیش از ۱۱ هزار مورد پروژه موفق با استفاده از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و پرسنل مجرب به‌صورت تخصصی در سطح گسترده و اصولی به انجام رسانده است.
ما آمادگی خود را جهت همکاری و مشارکت در پروژه‌های داخلی در سراسر کشور و کشورهای همسایه علی‌الخصوص کشور ترکیه اعلام می‌داریم.