شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

نمای خارجی یک ساختمان، از بخش های مهم آن ساختمان به شمار می رود که عوامل گوناگونی در زیباتر دیده شدن نما تاثیرگزار هستند، رسیدگی و شستشوی مرتب نما و همچنین اجرای نورپردازی مناسب بر روی نمای ساختمان باعث زیباتر دیده شدن نما می گردد.

اجرای نورپردازی بر روی نمای ساختمان باعث پویایی و زیباتر دیده شدن ساختمان ها در شب می گردد.قابل ذکر است که منظور از نورپردازی نصب چند رشته لامپ و یا کشیدن ریسه و چراغانی کردن نما نمی باشد چرا که این کارها باعث شلوغی نما می گردد و نه تنها زیبایی برای نمای ساختمان در بر ندارد که باعث الودگی نوری و جلوه ی نامناسب نما می گردد.

نورپردازی باید اجرایی اصولی و تخصصی داشته باشد،از آن جهت باید به فرم ساختمان و همچنین نوع کاربری ساختمان(اداری،تجاری و مسکونی و…) را در اجرای نورپردازی توجه لازم مبذول گردد.هم چنین نوع نورها،انتخاب مناسب منبع نوری،جهت انتشار نور و جایگزاری صحیح لوازم ،همگی تاثیر مستقیمی بر دید زیبایی نمای خارجی ساختمان دارد.

رنگ نور باید با رنگ مصالح همخوانی و تناسب داشته باشد و در جای مناسبی بر روی نمای ساختمان نصب گردد،چون نحوه نورپردازی نمای خارجی ساختمان،ارتباط مستقیمی با زیبایی نمای ساختمان دارد و هرگونه اشتباه در این مورد مستقیما بر زیبایی معماری ساختمان تاثیر گذاشته و ارتباط بصری نما با بیننده و کاربر را زیر سوال می برد.

نورپردازی نمای ساختمان کاملا باید هماهنگ با مصالح و متریال های ساختمان باشد،بطور مثال اگر نور ها با شدت با لا در ساختمان استفاده شود،نور، غالب متریال نما می گردد و باعث ایجاد ناهماهنگی بین نمای روز و شب می شود.

شرکت تحکیم صنعت صعود با رعایت کلیه موارد بالا،آمادگی خود را در خصوص اجرای نورپردازی کلیه نمای ساختمان ها،با بهره گیری از تکنیک ROPE ACCESS  و با استفاده از طناب و با ابزارهای مخصوص کار در ارتفاع اعلام می دارد.

http://www.tahkimsanat.com/pages/30/%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%DB%8C