نورپردازی نمای ساختمان

شرکت تحکیم صنعت صعود ارائه دهنده انواع خدمات تخصص کار در ارتفاع با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب در سراسر ایران

معرفی صوتی و کامل شرکت تحکیم صنعت صعود

فهرست مطالب موجود در این صفحه

نورپردازی نمای ساختمان، از آیتم‌های مهم در زیبا‌سازی نمای ساختمان به شمار می‌آید، با استفاده از نورپردازی اصولی می‌توان زیبایی نمای ساختمان را تا حد بسیار زیادی افزایش داد.

در حوزه نورپردازی نما ساختمان مهندسی برق، طراحی علمی، اجرای اصولی، و استفاده از تجهیزات نورپردازی استاندارد، ارکان اصلی نورپردازی نما می‌باشد.

ما باتجربه چندین ساله خود برای ارائه خدمات نورپردازی نمای ساختمان به شما هم‌میهنان گرامی در سراسر ایران اعلام آمادگی می‌نماییم.

نورپردازی نمای ساختمان

منظور از نورپردازی نصب چند رشته لامپ و یا کشیدن ریسه و چراغانی کردن نما نیست، چراکه این کارها باعث شلوغی نما شده و نه تنها زیبایی برای نمای ساختمان در برندارد، بلکه باعث آلودگی نوری و جلوه‌ی نامناسب نما نیز می‌گردد. نورپردازی باید به روش اصولی و به‌دست متخصصین انجام گردد.

نورپردازی نمای می‌بایستی با توجه به طراحی ساختمان و همچنین نوع کاربری آن (اداری، تجاری و مسکونی و…) طراحی، مهندسی و اجرا گردد.

رنگ انتخاب‌شده پروژکتورها، می‌بایستی، بر پایه علم رنگ‌شناسی (روانشناسی رنگ) انتخاب گردد تا بهترین نتیجه حاصل گردد. قرارگیری اصولی پروژکتورها و زاویه مناسب آن‌ها بر روی سطوح نمای ساختمان اهمیت ویژه‌ای دارد که توسط متخصصین نورپردازی مشخص می‌گردد.

3 پاسخ

  1. سلام شستشوی کامپوزیت نمای ساختمان که بسیار کثیف است با چه مواد شوینده ای باید تمیز شود چون با مواد شوینده معمولی امتحان کردم ولی خوب تمیز نشده ممنون میشم راهنمایی کنید

    1. درود، بله ما در بخش نصب و تعویض و یا تعمیر خدمات نورپردازی خدمات ارائه میدهیم و در طراحی دخالتی نداریم اما می‌توانیم مهندسین با تجربه ای که سال‌ با این مجموعه همکاری داشته‌اند را به شما معرفی نماییم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *