شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

در دهه اخیر ، تنوع زیادی در ساخت انواع نمای ساختمان ها به چشم می آید. امروزه طراحان و معماران از متریال های مختلفی جهت ساخت نمای ساختمان ها استفاده می کنند.

یکی از این متریال ها که طرفداران فروان و خاص خود را دارا می باشد، چوب می باشد.

نمای چوبی که اغلب با نام ترموود در نمای ساختمانها به کار می رود جزء آن دسته از نماها است که باید به روش ساده نماشویی شود.

در نماشویی نمای چوبی باید دقت بسیار زیادی کرد تا این نوع نما ، دچار آسیب های سطحی و پوسیدگی نشود.

برای نماشویی ساختمان با نمای چوبی فقط باید با استفاده از دستگاه واترجت سطح نما را شستشو داد و این نکته را باید متذکر شد که هیچگونه مواد شوینده ای نباید به سطح نما زده شود، زیرا نمای چوبی دارای حساسیت بسیار بالایی است که اگر مواد شوینده به سطح آن برخورد کند می تواند نما را دچار پوسیدگی کند.

نماشویی ساختمان هایی با نمای چوبی ، باید در روز آفتابی انجام گیرد زیرا نمای چوبی باید سریع خشک شود تا رطوبت به داخل آن زیاد نفوذ نکند.

بعد از شستشو و خشک شدن چوب ،بهترین راه جهت نگهداری و طول عمر بیشتر چوب ها ، استفاده از روغن مخصوص چوب ترموود می باشد که باعث جلای چوب و زیباتر شدن نما می گردد و همچنین اثرات مخرب محیطی و شرایط جوی  و اشعه UVرا بر روی چوب کاهش می دهد.

نحوه اجرا: ابتدا ابزار و تجهیزات جهت کارگاه برای استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope accss نصب می گردند و سپس آلودگی های سطح نمای ساختمان و سطح چوب های نما با دستگاه واترجت پاکسازی می گردد و شیشه های نمای ساختمان هم با پد و دستمال نانو فیبر و مواد شوینده مخصوص شستشو می گردند و بعد از رضایت کارفرما ، ابزار و تجهیزات جمع آوری می گردد.

 شرکت تحکیم صنعت صعود با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین روغن مخصوص چوب ترموی موجود در ایران و با ارائه ضمانت نامه و با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ROPE ACCESS و با بهره گیری از نیروی متخصص و آموزش دیده و هم چنین با استفاده از ابزار و تجهییزات استاندارد آمادگی خود را جهت شستشوی نمای چوب ترموود ساختمان ها و اجرای روغن مخصوص چوب ترموود اعلام می نماید.

لازم به ذکر است که کلیه ی پروژها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی و اشخاص ثالث قرار دارند.

http://www.tahkimsanat.com/pages/35/thermowood-wood-wash