شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

به طور معمول در نمای ساختمان ها ، از سازه های فلزی نیز استفاده می شود.

سازه های فلزی نما مانند: قاب پنجره های نمای ساختمان ، نرده ها و حفاظ های پنجره ها و تراس ها و دیوارها ، سازه های فلزی که جهت نگهداری کولرها و تجهیزات پکیج ها بر روی نما نصب می شوند و …..

این سازه های فلزی باید در مقابل زنگ زدگی و خوردگی محافظت شوند و بهترین روش حفاظت از این سازه ها، رنگ آمیزی آنها می باشد.

 رنگ آمیزی سازه های فلزی نه تنها باعث زیبایی نمای ساختمان می گردد، بلکه باعث می شود تا این سازه های فلزی در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم و محافظت گردند.

قبل از شروع رنگ آمیزی سازه های فلزی نمای ساختمان ، جهت مهیا سازی شرایط برای اعمال رنگ آمیزی ،باید تمام سطوح را کاملا از آلودگی ها پاکسازی نمود بطوریکه که هیچگونه آلودگی و گرد و غبار و جرم بر روی سازه های فلزی باقی نماند .

مراحل اجرا: بعد از نصب تجهیزات و ابزارآلات جهت کارگاه برای اجرا با استفاده از تکینک دسترسی با طناب rope access زیرسازی بر روی سازه انجام گیرد بصورتی که ار نیاز به زنگ زدایی می باشد بوسیله سمباده باید زنگ زدایی انجام گیرد و سپس با استفاده از رنگ روغن مناسب و با کیفیت و با استفاده از قلم ، رنگ روغن بر روی سازه های فلزی نمای ساختمان اعمال می گردد.

 شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمر در زمینه ی کار در ارتفاع با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access و با بهره گیری از پرسنل آموزش دیده و مجرب و با استفاده از ابزار و تجهیزات استاندارد ،آماده ی ارائه ی هرگونه خدمت در ارتفاع می باشد.

لازم به ذکر است کلیه پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل حوادث و اشخاص ثالث می باشند

http://www.tahkimsanat.com/pages/32/painting-of-structures-on-the-facade-of-the-building