شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

امروزه و با رشد صنعت ساختمان سازی و معماری ، برج ها و بناهایی طراحی و ساخته می شوند که در نمای آنها شیشه هایی در طرح ها و رنگ ها و ابعاد مختلفی استفاده شده است.

از جدیدترین روش های اجرای شیشه در نما می توان به نماهای فریم لس و کرتین وال اشاره نمود.

این نوع از نما، دارای زیبایی خاص و چشم نوازی می باشند اما در عین حال نیاز به رسیدگی مستمر و مرتب نیز دارند، یکی از این روش های رسیدگی و نگهداری از این نوع نماها ، شستشو و نماشویی مرتب شیشه ها به صورت فصلی و یا ماهیانه می باشد.

گاهی شیشه های نما به دلایل مختلفی مانند ترک خوردگی ، شکستگی و… نیاز به تعویض و نصب مجدد دارند که نصب و تعویض این شیشه ها نیازمند داشتن مهارت ودقت فراوان و هم چنین نیروی متخصص دارد.

در نمای فریم لس برخلاف سایر نماها،شیشه از روی نما نصب می گردد. این موضوع باعث شده که در صورت شکسته شدن و یا ترک برداشتن یک شیشه ، می بایست از روی نمای ساختمان اقدام به تعویض ونصب شیشه ی جدید نمود.

در نمای کرتین وال شیشه دارای قاب پهن تری می باشد که به هنگام تعویض شیشه نمای کرتین وال این قاب آلومینیومی باید باز شود.

نحوه اجرا: ابتدا ابزارآلات و تجهیزات جهت آماده سازی کارگاه برای اجرای کار با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access نصب و تجهیز می گردند،سپس قاب بالا و پایین شیشه را باز کرده و چسب های عایق اطراف شیشه پاکسازی می گردد و سپس شیشه ی سالم در محل مورد نظر نصب می گردد و قاب پنجره در خود قرار داده می شود و عایق بندی اطراف شیشه انجام می گیرد و در نهایت بعد از پایان کار و رضایت کارفرما ، ابزار و تجهیزات جمع اوری می گردد.

شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمر در زمینه ی ارائه ی خدمات کار در ارتفاع با تکنیک دسترسی با طناب ROPE ACCESS می باشد که با بهره گیری از نیروی متخصص و کارآمد و آموزش دیده و با بهره گیری از ابزار و لوازم و تجهیزات استاندارد ، آماده ی اجرای هرگونه کار در ارتفاع (بدون محدودیت در ارتفاع) می باشد.

لازم به ذکر است کلیه ی پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی و اشخاص ثالث می باشند.

http://www.tahkimsanat.com/pages/34/installing-glass