روش اختصاصی نقاشی نمای ساختمان

روش اختصاصی نقاشی نمای ساختمان و برج‌های مرتفع توسط شرکت تحکیم صنعت صعود

شرکت تحکیم صنعت صعود روش اختصاصی نقاشی نمای ساختمان و برج‌های مرتفع را مطابق با این دستورالعمل کاری اجرا و به مشترکین خود با گارانتی ۵ ساله ارائه می نماید. مخاطبین و مشترکین این مجموعه چنانچه بعد از توافق و تایید نهایی پیشنهاد قیمت ارائه شده که از قبل دریافت نموده‌اند، مطابق با دستورکاری که در ادامه به آن اشاره خواهد شد و در قرارداد فیمابین نیز به صورت مکتوب به امضا و تایید طرفین خواهد رسید خدمت نقاشی و رنگ‌آمیزی نمای ساختمان را (دقیقا مطابق با شرح زیر) دریافت می‌نمایند.

مشترک و کارفرمای محترم با توجه به درخواست شما و نیاز به دریافت خدمات نقاشی نمای ساختمان، برج مسکونی و یا تجاری مورد نظرتان جدا از پیشنهاد قیمت و دریافت پیش‌فاکتور، این بخش اختصاصی را برای شما آماده‌سازی کرده‌ایم تا به صورت دقیق از مراحل اجرای خدمات نمای ساختمان که از ما در آینده نزدیک دریافت خواهید نمود اطلاعات کافی بدست آورید تا آگاهانه نسبت به خدمات دریافتی خود تصمیم به انتخاب و نظارت بر روند اجرای کار عوامل اجرایی این شرکت داشته باشید.

روش اختصاصی نقاشی نما با ۳ برند از بهترین رنگ‌ها موجود در بازار

در ابتدا بهتر است اعلام نماییم شرکت تحکیم صنعت صعود تنها از ۳ برند منتخب برای اجرای نقاشی نمای ساختمان استفاده می کند و به دلیل اطمینان از کیفیت رنگ هایی که در ادامه معرفی می نماییم، و از رنگ های متفرقه استفاده نخواهیم کرد و حتی به مشترکین خود نیز پیشنهاد نخواهیم داد. چنانچه مشترک خود درخواست استفاده از رنگ‌های دیگر را داشته باشد این مجموعه گارانتی کتبی در این خصوص به مشترک ارائه نمی‌نماید.

اجرای ۱۰ مرحله برای اصولی‌ترین روش نقاشی نمای ساختمان

نقاشی نمای ساختمان با توجه به اینکه در معرض شرایط بد آب و هوایی قراردارد می بایستی متفاوت از نقاشی داخل ساختمان، چه از نظر استفاده از مصالح متناسب و همین‌طور اجرای دقیق و مطابق با اصول مختص به خود انجام شود. در فهرست زیر مراحل اجرایی، که شامل ۱۰ مورد اساسی برای انجام نقاشی نمای ساختمان است و توسط عوامل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود در تمام پروژه‌های تحت پیمان خود اجرا می شود را نام برده‌ایم.

  1. اجرا شستشوی نمای ساختمان با دستگاه جت واش (واترجت)
  2. باز کردن درزها و ترک های موجود در نمای ساختمان و تخریب ایمن، بخش‌های سست و تب‌له کرده.
  3. مرمت بخش‌های تخریب شده و درزهای ترک‌های نمای ساختمان با مصالح مرغوب مانند: سیمان گروت و چسب پلی اورتان آنتی یو وی
  4. اجرای کاور بخش‌های مورد نیاز و اطراف پروژه در صورت لزوم
  5. اجرای دست اول رنگ‌آمیزی نمای ساختمان (اجرای آستر)
  6. رفع معایب زیرسازی و هم سطح سازی بخش‌‌های مرمت شده
  7. اجرای دست دوم نقاشی نمای ساختمان
  8. اجرای دست سوم رنگ آمیزی نمای ساختمان
  9. رنگ‌آمیزی فلاشینگ‌ها و فریم‌های موجود در نمای ساختمان
  10. تمیزکاری محوطه کارگاه و شیشه‌های موجود در نمای ساختمان و تحویل پروژه به کارفرما

شرح خدمات برای انجام عملیات نقاشی نمای ساختمان

شرکت تحکیم صنعت صعود مطابق با دستورالعمل زیر خدمات نقاشی نمای ساختمان و برج‌های مرتفع را با بهترین کیفیت و در سراسر ایران ارائه می‌نماید. این خدمات با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب انجام می‌گردد و خدمت فوق دارای بیمه حوادث و مسئولیت مدنی جامع با نام عوامل اجرایی این شرکت و نشانی دقیق پروژه می‌باشد.

در روز اول عوامل اجرایی و متخصص این شرکت که افرادی آموزش دیده و دارای مدارک بین‌المللی کار در ارتفاع با روش دسترسی با طناب هستند در پروژه حاضر شده و تجهیز کارگاه می‌نمایند و بعد از تجهیز کارگاه نسبت به ایمن سازی پروژه با علائم هشدار دهنده و ایمنی برای اشخاص ثالث در معابر و محل رفت و آمد ایشان، شرایط اولیه فعالیت خود را ایجاد می‌نمایند. سپس عملیات نماشویی ساختمان را با دستگاه ۱۱۰بار جت واش، جهت پاک‌سازی آلودگی‌های سطحی و گردوغبار موجود در سطح نما و تخلیه تب‌له های موجود در نما با دقت کامل اجرا می‌گردد.

بعد از انجام عملیات شستشوی نمای ساختمان و یا برج، عملیات باز کردن و شیارزنی ترک‌های موجود در نما آغاز، و بخش‌های سست و آسیب دیده نما که از قبل و به مرور زمان در سطوح نمای به وجود آمده تخریب ایمن و یا تخلیه می‌گردد.

بعد از انجام عملیات شیارزنی ترک‌ها و تخلیه بخش‌های آسیب دیده با استفاده از مصالح مرغوب مانند ترکیب سیمان گروت، چسب بتن، ماسه‌بادی و در صورت لزوم استفاده از چسب پلی اورتان صنعتی ترک‌ها پر و سطوح آسیب دیده مرمت شده و همسان‌سازی در همان لحظه انجام می‌شود.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید