نگهداری نما بعد از نماشویی ساختمان

نگهداری نما بعد از نماشویی ساختمان چگونه است

سلام به شما دوستان عزیز امیدوارم هر جا که هستید حال دل تون خوب باشِ، در این بخش راجع به نگهداری نما بعد از نماشویی ساختمان صحبت کنم. طبیعتاً به ذهن هرکدام از مشترکین که خدمات شستشوی نمای ساختمان را دریافت می‌کنند این سؤال پیش می‌آید که، آیا می‌توان اقدامی انجام داد که شستشوی نما ماندگاری بیشتری داشته باشد و یا برای حفظ کیفیت سطوح نما و جلوگیری از احتمالی اقداماتی انجام داد یا خیر؟

جواب: باید بگویم که بله ما می‌توانیم با انجام دادن اقداماتی پیشگیرانه کمک شایانی به حفظ زیبایی سطوح نمای ساختمانمان انجام دهیم که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد امیدوارم بامطالعه این بخش بتوانید نتیجه مثبتی در این خصوص دریافت نمایید و اینکه خوشحال خواهم شد با ارائه نظرات سازنده خودتان ما را در تولید محتواهای تجربی و کاربردیِ مرتبط در انتهای صفحه یاری نمایید.

اجرای محافظ نانو و نگهداری نما بعد از نماشویی ساختمان

برای نگهداری نما بعد از نماشویی ساختمان می‌توان از مواد محافظ نانو بر روی سطوح نمای ساختمان استفاده کرد مواد نانو سطح نمای ساختمانمان را در برابر سرما و گرما، اشعه‌ی مخرب خورشید و همچنین رطوبت محافظت نموده و همچون نیلوفر آبی حالت آب‌گریزی بر روی سطوح نما ایجاد نماید.

انجام و استفاده از مواد نانو به آن دسته از افرادی که می‌خواهند در درازمدت از نمای ساختمانشان نگهداری کنند توصیه می‌شود.

نگهداری نما بعد از شستشوی نما، با مدیریت حیوان دوستی انسان

در مرحله دوم برای محافظت و نگهداری نما بعد از شستشوی نمای ساختمان باید به این نکته توجه نماییم که ریختن غذا برای پرندگان در کف قاب پنجره‌ها و طاقچه‌های مشرف‌به نما می‌تواند در درازمدت و حتی کوتاه‌مدت بر روی نمای ساختمان آلودگی ایجاد کند به همین دلیل پیشنهاد می‌گردد به‌هیچ‌عنوان این اقدام در آن بخش‌های اشاره‌شده انجام نگردد.

گاهاً مشاهده‌شده که در بخش‌هایی که از آن برای غذا دادن به پرندگان استفاده‌شده جرم‌های بسیار سخت و حتی غیرقابل پاک‌سازی ایجاد می‌شود که رفع آن به سختی انجام می‌شود و همچنین برای مالکان نیز هزینه‌بر است.

استفاده از فلاشینگ برای نگهداری نما بعد از نماشویی و افزایش طول عمر نما

و در آخر پیشنهادی در خصوص محافظت نما بعد از نماشویی ساختمان را که مرتبط با طراحی نمای ساختمان است را بررسی خواهیم کرد، استفاده از فلاشینگ که دورتادور لبه‌های جان‌پناه و کف قاب پنجره‌ها و تمام بخش‌های برجسته نمای ساختمان می‌تواند به‌صورت مؤثر و کاربردی سطوح نمای ساختمان را، در برابر باران‌های اسیدی و آلودگی‌ها محافظت نماید.

استفاده از فلاشینگ که حداقل ۵ سانتی‌متر از سطح نمای ساختمان بیرون آمدگی داشته باشد می‌تواند باعث طول عمر نمای ساختمان گردد و نما را از صدمات احتمالی در درازمدت که برای دریافت خدمات احتمالی به وجود می آیند پیشگیری می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید