نکات کلیدی نماشویی ساختمان در جزیره کیش

روش نماشویی در جزیره کیش

بهترین روش نماشویی ساختمان در جزیره کیش با توجه به شرایط آب و هوایی آن چیست؟ آیا بهتر نیست قبل از هر اقدامی اطلاعاتی کاربردی در خصوص بهترین روش شستشوی نمای ساختمان در جزیره زیبای کیش بدانیم.

قبل از پرداختن به این موضوع لازم است بدانید که در این صفحه ما به تمام نکاتی که برای مخاطبان و دریافت کنندگان خدمات نماشویی ساختمان در جزیره کیش با توجه به موقعیت و شرایط ویژه آب و هوایی آن با جزئیات اشاره می‌نماییم و تلاش خواهیم کرد که به صورت جامع و کامل در این خصوص اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان قراردهیم.

نماشویی ساختمان در جزیره کیش مستلزم رعایت اصولی است که می‌تواند، کیفیت شستشوی نمای ساختمان را در این منطقه گردشگری تا حد چشمگیری افزایش دهد.

بهترین روش نماشویی در جزیره کیش را بشناسیم

بهترین روش نماشویی در جزیره کیش تنها دو روش از ۹ روش موجود نماشویی ساختمان است که با توجه به موقعیت آب و هوایی جزیره کیش می‌بایستی به‌صورت ترکیبی برای تمیزی و پاک‌سازی نمای ساختمان در سراسر جزیره کیش انجام و اجرا شود.

در حقیقت به دلیل اینکه در جزیره کیش آلودگی‌های شدید شهری باران‌های اسیدی وجود ندارد سطوح نمای ساختمان نیز در آن منطقه عاری است چرک مردگی جرم‌های سخت است و جنس آلودگی نمای ساختمان در جزیره کیش از نوع گردوغبار است، که به همین دلیل نیاز به دو روش شستشو به‌صورت ترکیبی و مکمل وجود دارد.

  • مرحله اول برای نماشویی اجرای وات رجت و یا جت واش برای پاکسازی سطوح نما از هرگونه گردوغبار و لایه خاکی از سطح نما است که این موضوع باید با فشار مناسب و ترجیحاً با آب بدون سختی و املاح توسط متخصص این حرفه اجرا گردد.
  • در مرحله دوم اجرای دقیق نماشویی ساختمان ازجمله سطوح صیقلی و شیشه‌ای با استفاده از مواد شوینده قلیایی و روش سنتی یا همان ابر و طی اجرا و درنهایت سطوح موردنظر کاملاً خشک گردد.

ماندگاری بیشتر تمیزی بعد از عملیات نماشویی در کیش

برای ماندگاری بیشتر کیفیت نماشویی ساختمان در کیش می‌توان از مواد نانو نیز از سطوح نمای ساختمان‌ها استفاده کرد، که این موضوع می‌تواند سطوح نمای ساختمان را هم در برابر سرما و گرما و همچنین اشعه مخرب خورشید محافظت کند، و حالت آب‌گریزی بر روی سطح نمای ساختمان بدون هیچ‌گونه تغییر رنگی ایجاد نماید همانند برگ نیلوفر آبی، آب را به خود جذب می‌کند و در صورت نشست گردوغبار سطحی بر روی نمای ساختمان با یک بارش باران گردوغبار شستشو شده و سطح نما نسبتاً به حالت خود تمیز شوندگی تغییر میابد، و به دنباله آن عمر تمیزی نماشویی ساختمان به نسبت سطوحی که نانو اعمال نشده است بیشتر خواهد شد.

فصول مناسب برای انجام عملیات نماشویی در جزیره کیش

نماشویی ساختمان در کیش در فصولی از سال به نسبت سایر فصول عملیاتی‌تر است که بهتر است این فصل‌ها را بشناسیم. معمولاً به دلیل رطوبت و گرمای بالای این جزیره زیبا در ماه‌های خردادماه تا آبان ماه بهتر است که انجام نشود تا ازنظر کیفیت بهترین نتیجه را دریافت کرد و ازنظر قیمت نیز این نوع خدمت را با هزینه عادلانه‌تری دریافت نمود.

ساعات مناسب برای انجام شستشوی نمای ساختمان در جزیره کیش

در هنگامی‌که دمای آب و هوایی جزیره کیش بالا باشد عملیات شستشوی نمای ساختمان در این منطقه می‌بایستی یا بهتر است بگویم بهتر است که از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ صبح و از ساعت ۵ بعدازظهر تا ۹ شب اجرا شود تا مانعی برای متخصصین نماشویی و کیفیت در اجرای کار پیش نیاید.

البته که در فصل زمستان امکان فعالیت و کار برای انجام خدمات شستشوی نمای ساختمان از صبح تا شب میسر است.

بهترین پیشنهاد ما برای انجام شستشوی نمای ساختمان در کیش فصل زمستان است که می‌توان این خدمت را هم باقیمت مناسب و هم با بهترین کیفیت ممکن از پیمانکاران دریافت کرد.

مطابق با تجربه تیم اجرایی شرکت تحکیم صنعت در طول دو دهه

دیدگاهتان را بنویسید