منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

02133466331

محاسبه متراژ نمای ساختمان

محاسبه متراژ نما

محاسبه متراژ نمای ساختمان برای دریافت هرگونه خدمات و تغییرات بر روی آن یکی از بااهمیت‌ترین اقداماتی است، که قبل شروع به‌کار برای برآورد مصالح و یا قیمت خدمات باید به‌طور دقیق مشخص گردد.

چنانچه محاسبه متراژ نمای ساختمان به‌درستی انجام نپذیرد شرایط اولیه برای هر نوع توافق و قراردادی مستعد نیست به همین دلیل روش اصولی محاسبه متراژ نمای ساختمان مهم است.

در این بخش ما روش‌های مختلف محاسبه متراژ نمای ساختمان را به‌طور تجربی با دو روش محاسبه (تقریبی و دقیق) با جزئیات بررسی خواهیم کرد، قطعاً این مقاله با نظرات سازنده شما عزیزان در انتهای محتوا برای استفاده عموم مخاطبان کامل‌تر خواهد شد، در ادامه توجه شمارا به مطالعه این بخش دعوت می‌نماییم.

محاسبه متراژ نمای ساختمان بر اساس چه اصولی انجام می‌گردد

محاسبه متراژ نمای ساختمان با روش‌های مختلفی انجام می‌گردد، به‌طور مثال برخی از افراد فنی با نگاه ساده به نمای ساختمان می‌توانند تا حد بسیار دقیقی متراژ نما را حدس بزنند اما چگونه این کار ممکن است.

مبنای محاسبه نمای ساختمان برای انجام اکثر خدمات و اقدامات بر پایه مترمربع می‌باشد، ولی در برخی از موارد نیز به‌دست آوردن عرض و یا ارتفاع نما و حتی بخشی از نمای ساختمان برای انجام اقداماتی خاص، حائز اهمیت است، در ادامه تمام روش‌ها و ترفندهای مرتبط را با دقت به شما عزیزان مطابق با فهرست زیر توضیح خواهیم داد.

  • محاسبه متراژ تقریبی نمای ساختمان به‌صورت چشمی
  • استفاده از متر لیزری برای اندازگیری متراژ نما
  • بدست آوردن مساحت نمای ساختمان با سایر روش‌ها

بررسی تقریبی متراژ نما به‌صورت چشمی، چگونه است

این محتوا در حال ویرایش و بروزرسانی می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *