شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

بعضی از آپارتمان ها و خانه ها دارای پاگرد و راه پله های باریک هستند و یا امکان دارد که دارای سقفی به نسبت کوتاه باشند و یا در بعضی از منازل و مجتمع ها امکان دارد که آسانسور برای حمل بعضی از لوازم اندازه ی مناسبی نداشته باشد. وسایلی مانند مبل ، پیانو ، بعضی از لوازم منزل و … ویا امکان دارد که یعضی از تجهیزات و لوازم صنعتی و کارگاهی  احتیاج به جابجایی در مکانی در ارتفاع داشته باشند که امکان نصب داربست و یا استفاده از کلایمبر نباشد

برای حمل و جابجایی اینگونه وسایل راه حل جایگزین و آسان، استفاده از تکنیک دسترسی با طناب می باشد.که بوسیله ی این شیوه اجرایی و افراد متخصص و آموزش دیده می توان اجسام سنگین و نیمه سنگین را درارتفاع به راحتی جابجا نمودو از طریق پنجره های ساختمان و یا تراس به خانه منتقل نمود.

نحوه اجرای کار هم بدین صورت می باشد که در ابتدا طبق استانداردهای ایراتا ، در پشت بام محل مورد نظر ، تجهییزات کارگاهی نصب می گردد. سپس پنجره ای که قرار است جسم مورد نظر از آن عبور داده شود، توسط متخصص تخلیه می گردد و بعد شی یا وسیله ی مورد نظر به سمت پایین و یا بالا جابجا می گردد و در نهایت پنجره مجددا نصب و آبندی می گردد.

لازم به ذکر است که با تکنیک دسترسی با طناب ، جابجایی اجسام تا وزن 500 کیلوگرم هم مقدور می باشدو هیچگونه محدودیت ارتفاعی و مکانی وجود ندارد.

شرکت تحکیم صنعت صعود با استفاده از ابزارهای مخصوص و تکنیک دسترسی با طناب و بدون نیاز به بالابر و داربست ،با دقت و ایمنی بالا اجسام سنگین ونیمه سنگین شما را از طریق نمای ساختمان و پنجره های ساختمان جابجا می کند.

قابل ذکر است که کلیه پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل ثالث و مدنی می باشند و همچنین لوازم و اجسامی که جابجا می شوند نیز دارای بیمه می باشند.

http://www.tahkimsanat.com/articles/view/29/kwf-hshl-nv-hvjthu