منوی دسته بندی

سبد خرید شما خالی است.

واترسندبلاست نما ساختمان

واترسندبلاست نمای ساختمان به معنای لایه‌برداری سطح به‌وسیله فشار آب و دانه‌های سیلیس می‌باشد.

انجام واترسندبلاست چنانچه با فشار مناسب آب و انتخاب مناسب دانه‌بندی سیلیس و اجرای صحیح می‌تواند بهترین نتیجه را در برداشته باشید.

در ادامه مطالب با محتوا مفید در خصوص خدمات واترسندبلاست و نحوه اجرا آورده‌ایم که شمارا به مطالعه آن دعوت می‌نماییم.

ما با تمام تجربیات خود که در این سال‌ها به‌دست آورده‌ایم، آماده ارائه خدمت واترسندبلاست نما ساختمان به شما عزیزان می‌باشیم.

از این بخش می‌توانید به‌آسانی خدمات واترسندبلاست موردنیاز خود را رزرو نمایید.
ثبت و رزرو

در بعضی از مواقع نمای ساختمان‌هایی مانند نمای سیمانی، نمای آجری و … به دلیل عدم شستشوی به‌موقع و مرتب و قرار داشتن در معرض آلودگی و دود، دچار رسوب و جرم‌گرفتگی می‌شوند که این رسوبات و جرم‌ها به‌راحتی و با یک شستشوی ساده از بین نمی‌روند.

روش‌های مختلفی برای نماشویی ساختمان‌ها با آلودگی و جرم و رسوب فراوان وجود دارد که بسته به نوع نما می‌توان از این روش‌های مختلف نماشویی استفاده نمود.

یکی از روش‌های شستشوی نماهای آجری، سیمانی، و یا سنگی (غیر صیقلی و غیر براق) شستشوی نما به‌وسیله سندبلاست می‌باشد.

واتر سند بلاست عبارت است از فشار آب یا هوا به همراه مواد سیلیس (دانه‌های ریز ماسه مانند) که از سنگ معدنی، سیلیس به‌دست می‌آید.

واترسندبلاست برای لایه‌برداری از سنگ، سیمان، کندن هرگونه زنگ از روی آهن و نماهای سنگی و بتونی و همچنین پاک‌سازی شوره و جرم از روی آجر کاربرد دارد. لازم به ذکر است برای هر نمایی باید از سیلیس مخصوص خود همان نما استفاده کرد.

به‌طور مثال برای نمای سنگ تراورتن از سیلیس‌های درشت و برای نماهای آجر قدیمی و آجر قرمز از سیلیس‌های نرم‌تر و دانه ریزتر استفاده می‌شود تا به آجر و بندکشی آن آسیب نرسد.

لایه‌برداری نما با واترجت باید توجه داشت که به‌هیچ‌وجه بر روی نماهای کنیتکس، صیقلی و براق و سیمان ابزار نباید از سندبلاست استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید