منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

02133466331

نکات مهم خدمات نما ساختمان

نکات مهم خدمات نمای ساختمان

نکات مهم خدمات نمای ساختمان را در این بخش مطالعه نمایید و قبل از واگذاری خدمات به پیمانکار موردنظرتان از نکاتی آگاهی داشته باشید که اهل‌فن با آن آشنا هستند.

این صفحه در راستای حفظ حقوق و منافع مشترکین تنظیم و ارائه گردیده است.

امیدواریم بعد از مطالعه مطالب این صفحه، با اطمینان و به‌آسانی، و با در نظر گرفتن معیارهای شخصی و یا سازمانی خود نسبت به انتخاب پیمانکارمنتخبتان اقدام نمایید

نکات مهم خدمات نمای ساختمان چه اهمیتی دارد

قبل از واگذاری خدمات به پیمانکار منتخبتان کنترل و بررسی هویت و تخصص پیمانکار چند دقیقه و یا چند ساعت زمان‌بر است، ولی با بی‌توجهی به این موضوع در صورت بروز مشکل می‌تواند ماه‌ها و سال‌ها برای ما دردسرساز باشد، به همین دلیل لازم می‌دانیم مواردی را با شما در میان بگذاریم، تا با اطمینان بیشتر نسبت به دریافت این‌گونه خدمات اقدام نمایید.

رعایت موارد زیر برای کاهش چشمگیر ریسک خدمات دریافتی از پیمانکار منتخبمان بسیار حائز اهمیت است، به همین دلیل شما را به بررسی و مطالعه محتوای موجود در این صفحه دعوت می نماییم.

نکات با اهمیت در مورد کارکنان پیمانکار

به‌کارگیری افراد زیر سن قانونی ممنوع است پیشنهاد می‌گردد، به‌طور مکتوب اسامی نفرات اجرایی پیمانکار را از ایشان دریافت نمایید.

مسئولیت به‌کارگیری افراد خارجی بدون مجوز کار باوجود قرارداد پیمانکاری بر عهده مالک و یا کارفرما است.

 خدمات کار در ارتفاع پر ریسک است و فقط توسط افراد آموزش‌دیده و متخصص می‌بایستی انجام گردد.

 بهتر است قبل از آغاز کار تصاویر کارت ملی کارکنان پیمانکار را دریافت و تا پایان خدمات نزد خود نگهدارید.

بیمه‌نامه پیمانکار و ویژگی‌های آن

 ارائه کتبی بیمه‌نامه معتبر و قابل‌استعلام از طرف پیمانکار منتخبتان با توجه به مطالب زیر الزامی است. بیمه می‌بایستی بانام کارکنان و به نشانی دقیق پروژه شما تنظیم و با مهر و امضا شرکت بیمه تأیید گردد.