منوی دسته بندی

سبد خرید شما خالی است.

نماشویی
نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

نماشویی نمای ساختمان وزارت راه و شهر‌سازی

منظور از نماشویی ساختمان همان شستشوی نماب بیرونی ساختمان است، که عموماً از آن این‌گونه نام‌برده می‌شود، نماشویی ساختمان کاملاً تخصصی است و با روش‌های مختلفی توسط متخصصین این حرفه انجام می‌پذیرد.

در ادامه، مطالب مفیدی در خصوص نماشویی ساختمان و روش‌های اجرای آن قرار داده‌ایم و امید داریم که با همکاری و بابیان نظرات شخصی و یا کارشناسی شما عزیزان این صفحه مرتباً بروز رسانی شود و محتوا آن برای استفاده عموم ارزشمند و پربارتر گردد، باکمال احترام توجه شمارا به مطالعه آن جلب می‌نماییم.

نماشویی ساختمان و اهمیت آن در عصر حاضر

نماشویی ساختمان‌ و برج‌های مرتفع در شهرها و کلان‌شهرها یکی از خدمات انکارناپذیر می‌باشد که مستقیماً به حفاظت از سیمای شهری و افزایش طول عمر انواع نمای ساختمان آن ارتباط دارد.

تمامی روش‌ها برای نماشویی نما و انواع سطوح بیرونی کدامند

روش‌های نماشویی ساختمان به دلیل تنوع در متر یال به‌کاررفته در نمای ساختمان‌ها و تفاوت و آلودگی‌ها موجود بر روی سطوح نما متفاوت می‌باشد ما در این بخش روش‌های شستشوی نما را به ۱۰ بخش یا روش تقسیم می‌نماییم.

در ادامه ۱۰ روش نماشویی را به همراه جزئیات توضیح خواهیم داد که مناسب برای چه نوع از نما و چه نوع آلودگی است و حتی تلاش خواهیم نمود روش اجرای اصولی آنها را نیز به‌صورت کامل توضیح دهید

  1. شستن نما ساختمان با استفاده از دستگاه جت واش ۱۱۰ الی ۲۵۰ بار

  2. واترسندبلاست و نماشویی (فشار آب ۲۵۰ الی ۴۰۰ بار)
  3. شستشوی نما و لایه‌برداری دستگاه‌های جت واش ۴۰۰ تا ۸۰۰ بار
  4. نماشوئی با جت واش آبگرم
  5. شستشوی نما و چربی بری عمیق با سیستم بخار گرم
  6. نظافت و شستن نمای ساختمان با مواد شوینده قلیایی
  7. شستن نما با اسید (اسید شویی)
  8. حلال شویی سطوح نمای ساختمان
  9. شستشو نمای ساختمان با پد نانو فیبر و طی آب جمع