شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

امروزه با توجه به افزایش روز افزون قیمت متریال ها و مصالح ساخت و ساز ، ساخت سوله مقرون به صرفه تر و معقول تر می باشد.

سوله ها به عنوان کارگاه و انبار کارخانه ها ،سالن های تولید  و… کاربرد فراوانی دارند.

از این رو شستشو و نظافت سوله ها امری واجب می باشد. شستشوی سوله ها به دلیل نوع سازه ای که در ساخت آنها به کار رفته است ،امری تخصصی می باشد و نیاز به نیروی متخصص و آموزش دیده می باشد.

با توجه به وسعت بالای سوله و همچنین ارتفاع آن ، نصب داربست جهت شستشوی نمای بیرونی و داخلی سوله بسیار هزینه بر می باشد و در بعضی مواقع با توجه به توع سازه ،امکان نصب داربست وجود ندارد.

یکی از بهترین روش ها ،جهت شستشوی نمای سوله و دیوارهای داخلی استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ،rope access  می باشد.

مراحل اجرا: بعد از نصب و تجهیز ابزارآلات و لوازم جهت کارگاه برای اجرا با تکنیک دسترسی با طناب ،بسته به نوع شستشویی که قرار است انجام گردد (شستشو با واترجت ،سنتی و یا مواد شوینده) نما و شیشه های سوله وسقف و کف سوله  یا حتی ابزارآلات با توجه به درخواست کارفرما،شستشو و نظافت می گردند و بعد از اتمام و تحویل کار و رضایت کارفرما ،ابزار و تجهیزات جمع آوری می گردد.

 شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمر در زمینه خدمات کار در ارتفاع  با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ROPE ACCESS و با بهره گیری از نیروی آموزش دیده و متخصص و با استفاده از ابزار و تجهییزات استاندارد آماده ی ارائه ی هر گونه کار در ارتفاع بدون هیچ گونه محدودیتی در ارتفاع می باشد.

لازم به ذکر است که کلیه پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش کامل بیمه ی مسئولیت مدنی و اشخاص ثالث قرار دارند.

http://www.tahkimsanat.com/pages/40/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D9%84%D9%87