شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

طراحی نما بعد از احداث سازه نادرست است

طراحی نما بعد از احداث سازه نادرست است

http://tahkimsanat.com/news/view/108/klhd-shojlhk-hv-fh-xkhf

نادر خواجه احمد عطاری در گفتگو با «صما» ضمن اشاره به این مطلب، افزود: علاوه بر اینکه معمار ساختمان باید طراحی لازم را از ابتدای فرایند ساخت و ساز برای نما در نظر بگیرد، مهندس سازه هم باید بارهای وارده توسط نما بر سازه را مورد بررسی قرار دهد. وی با بیان اینکه متاسفانه بسیاری از نماها متناسب با شرایط زلزله خیزی و اقلیم ما نیست، اظهار داشت: بیش از 90 درصد نمای ساختمان های امروز سنگی است که متاسفانه در بیشتر موارد به شکل غیر اصولی اجرا می شود و می تواند حادثه آفرین باشد؛ همچنان که در زلزله کرمانشاه هم شاهد بودیم که اغلب نماهای سنگی فرو ریخته بود. عضو هیئت علمی بخش سازه مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ادامه داد: خوشبختانه بر خلاف سالهای دورتر، اخیرا اقدامات خوبی از طرف شهرداری تهران انجام می شود.

با توجه به این خبر می توان اذعان داشت باید سنگ های نمای ساختمان مقاوم سازی گردند، چه در حین ساخت نما با استفاده از مصالح مرغوب و به مقدار و میزان کافی و چه بعد از ساخت نما بوسیله پیچ ورولپلاک این مقاوم سازی باید صورت پذیرد.

شرکت تحکیم صنعت صعود اجرا کننده ی کلیه ی خدمات کار در ارتفاع از جمله پیچ و رولپلاک سنگ های نمای ساختمان با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ROPE ACCESS می باشد که با بالاترین کیفیت و بصورت تضمینی کلیه ی پروژه های خود را به انجام می رساند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.