شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

یکی از انواع نماهای ساختمانی ،نماهای سیمانی است که در انواع مختلفی بکار می رود :نماهای تخته مال ،تکرگی ،چکشی ،سیمان شسته و ….

از مزایای نمای سیمانی می توان به طول عمر بالا نسبت به بعضی از متریال های مورد استفاده در نمای ساختمان ،خطرات کمتر نسبت به نمای سنگ (ریزش و عدم چسبندگی )،وزن بسیار کمتر و زیبایی خاص و طبیعی آن اشاره کرد.

یکی از معایبی که باعث شده بود که نمای سیمانی کمتر مورد استقبال قرار بگیرد،کثیف شدگی و جذب آب و آلودگی آن بود که امروزه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا (نانو تکنولوژی) هرگونه نمای سیمانی را بدون هیچگونه تغییر در ظاهر،رنگ و زیبایی آن ،به صورت دائمی ضدآب ،ضدکثیفی و …. نمود.

محلول ضدآب نانو ،بر پایه نانو تکنولوژی با توجه به ابعاد مولکولی که دارد در مصالح نفوذ کرده و با کلیه عوامل آبدوست آن واکنش داده و خواص آن را از آبدوست به آبگریز تغییر می دهد. با توجه به نفوذی بودن محلول ،امکان نفوذ آب از کناره ها و جهت های دیگر وجود ندارد. پس از خشک شدن هیچ گونه تغییر رنگ و یا ظاهر در مصالح بوجود نمی آورد و خاصیت ضدآب و ضد شوره آن بسیار طولانی و ماندگار است.

مزایای استفاده از نانو بر روی نمای سیمانی:

– محافظت در برابر آلودگی های سطحی ،لکه و شوره زدگی

-کاهش رشد قارچ و کپک

محافظت در برابر روغن ، اسید ، مواد شیمیایی ،گریس ،چربی ،حلال ها و نمک

– افزایش طول عمر و پایداری در برابر اشعه فرا بنفش

– ارزان و مقرون به صرقه

 نحوه اجرا: بعد از نصب تجهییزات و ابزارآلات جهت آماده سازی کارگاه برای استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access ، نمای سیمانی با دستگاه واترجت شستشو داده می شود و پس از خشک شدن کامل نما ف با استفاده از غلطک و یا اسپری ف نانو بر روی سطح مورد نظر اعمال می گردد.

لازم به ذکر است کلیه پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی ،حوادث و اشخاص ثالث قرار دارند.

http://www.tahkimsanat.com/pages/45/%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%88-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86