شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

یکی از پرکاربردترین مصالح و متریال های موجود جهت نماسازی ،آجر می باشد که از قدیم الایام مورد استفاده قرار می گرفته است و بخاطر مقرون به صرفه بودن و در دسترس بودن  و همچنین استفاده ی آسان آن ،کاربرد فراوانی چه در ساخت خود ساختمان و چه استفاده به عنوان نمای ساختمان دارد.

آجرها هم به مانند دیگر متریال های موجود با گذشت زمان و در اثر عوامل محیطی و جوی دچارانواع آسیب ها و آلودگی ها می شوند که با رسیدگی منظم و مرتب می توان از این آسیب ها پیشگیری کرد و یا به حداقل رساند مانند شستشوی مرتب نمای ساختمان که باعث می گردد آلودگی های سطح نما از بین بروند.

یکی از انواع آسیب های رایج نماهای آجری ،نمایان شدن سفیدک و شوره بر روی سطح نما می باشد.

این شوره و سفیدک ها باعث می گردند تا نما مرطوب باقی بماند و همین امر موجب می گردد تا کپک های سبز رنگ بر روی سطح نمای ساختمان پدیدار گردند که این کپک ها بغیر از ظاهر نامطلوبی که به نما می دهند و باعث از بین رفتن تدریجی نما می گردند ،باعث می شوند تا آجرها محل زیست مناسبی جهت حشرات ریز و موذی گردد.

بهترین روش جهت از بین بردن این شوره ها و کپک ها و همچنین ضدآبسازی نمای آجری ،استفاده از مواد نانو بر روی سطح نمای آجری می باشد.

مواد نانو،بی رنگ هستند و بعد از اجرا داخل آجر نفوذ می کنند و نما را ضدآب و عایق می نمایند و همچنین از ایجاد قارچ و کپک بر روی نمای ساختمان جلوگیری می نمایند و عمر نما را بالا می برند و به همین دلیل آجر ،کیفیت و اصالت خود را حفظ می کند.

 نحوه اجرا: ابتدا ابزار و تجهیزات جهت امکان اجرا با تکنیک دسترسی با طناب rope access نصب می گردند و کارگاه گیری انجام می شود و سپس بوسیله ی دستگاه واترجت نمای آجری ساختمان  شستشو داده می شود و بعد از 24 ساعت و خشک شدن کامل نمای ساختمان ،مواد نانو بر روی نمای ساختمان اعمال می گردد.

شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمردر زمینه ی خدمات کار در ارتفاع با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ROPE ACCESS و با بهره گیری از نیروی متخصص و آموزش دیده و همچنین با استفاده از ابزار و تجهیزات استاندارد ،آماده ی اجرای هر گونه خدمت در ارتفاع بدون در محدودیت در سقف ارتفاع می باشد.

لازم به ذکر است کلیه پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی واشخاص ثالث   قرار دارند.

http://www.tahkimsanat.com/pages/39/%D8%B6%D8%AF%D8%A2%D8%A8%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%AC%D8%B1%DB%8C