شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

نمای یک ساختمان ، از مهم ترین اجزای یک ساختمان می باشد. بنابراین رسیدگی و نظافت نما بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

نقاشی نمای خارجی یا بیرونی ساختمان ، به ظاهر ساختمان جلوه زیبایی می دهد.

رنگ آمیزی نمای ساختمان ، کاری تخصصی می باشد که باید در اجرای آن نکات استاندارد را رعایت کرد و همچنین باید از نیروی متخصص و آموزش دیده بهره گرفت که دارای تجربه کافی باشند.

یکی از نکات دیگری که روی کیفیت رنگ آمیزی تاثیر می گذارد ، استفاده از رنگ با کیفیت می باشد.

به دلیل تعدد متریال های استفاده شده بر روی نمای ساختمان که باعث می شود تا نماها دارای بافت و یا جنس متفاوت باشند ، باید رنگ مخصوص و مربوط به آن نوع متریال و نما تهیه شود.

رنگ آمیزی نمای ساختمان بیشتر از آن چیزی است که فقط برای بصری نما باشد ، یک رنگ آمیزی خوب باعث جلوگیری از صدمه زدن آب ،باد و سایر عوامل طبیعی به نمای ساختمان می شود.

در صورت اجرای درست رنگ آمیزی با رنگ مرغوب و با کیفیت ،عمر نما نیز طولانی تر می گردد و همین امر باعث پایین آمدن هزینه های نگهداری ساختمان می گردد.

بسته به مساحت ساختمان و نوع متریال ، رنگ آمیزی با غلطک و یا دستگاه ایرلس انجام می شود.

نحوه اجرا: بعد از نصب تجهیزات و ابزارآلات جهت  کارگاه برای استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ، برای اجرا با استفاده از تکنیک دسترسی یا طناب rope access ،بر روی قسمت هایی که نیاز به کاور و پوشش باشد، کاورینگ انجام می گیرد و سپس اگر سطح نما نیاز  به بتونه کاری و لکه گیری داشته باشد، با بتونه لکه گیری انجام می گیرد و بعد آستر و پرایمر بر روی سطح نما اعمال می گردد و در نهایت بوسیله غلطک یا دستگاه ایرلس رنگ آمیزی سطح نما انجام می گیرد و بعد از اتمام کار و رضایت کارفرما ، کاورها جمع آوری می گردد و ابزار و تجهیزات از محل خارج می گردد.

شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمر در زمینه ی ارائه خدمات کار در ارتفاع با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ROPE ACCESS و به بهره گیری از نیروی متخصص و آموزش دیده و با استفاده از ابزار و تجهیزات استاندارد آماده ی ارائه هرگونه خدمات کار در ارتفاع بدون محدودیت می باشد.

لازم به ذکر است که کلیه پروژه ها و پرسنل این شرکت تحت پوشش بیمه ی کامل حوادث و شخص ثالث می باشند.

http://www.tahkimsanat.com/pages/31/building-facade-painting