شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

سطوح فلزی در سازه های صنعتی نفتی و گازی ،کارخانه ها ،نیروگاهها و دیگر واحدهای شیمایی با توجه به اینکه در شرایط محیطی نامناسبی قرار دارند ،دچار فرسودگی و خوردگی می گردند و باید به طور مرتب و دائم با روش های گوناگون مانند شستشوی مرتب ، رنگ آمیزی ، زنگ زدایی و … از آنها نگهداری نمود تا طول عمر بیشتری داشته باشند و ایمنی محیط نیز تامین گردد.

رایج ترین و بهترین روش نگهداری و حفاظت سازه های صنعتی از جمله دودکش های صنعتی (مانند دودکش های نیروگاهها،پالایشگاهها ،کارخانجات و …) رنگ آمیزی این سازه ها می باشد.

رنگ آمیزی دودکش های صنعتی باعث می گردد تا در مقابل عوامل خورنده ی محیطی ، محافظت گردند.

به دلیل ارتفاع بسیار بالای این دودکش ها و عدم دسترسی راحت به آنها و هزینه بر و زمان بر بودن روش های دیگر ،بهترین روش جهت اجرای خدمات بر روی دودکش ها، استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access  می باشد.

 نحوه اجرا: ابتدا ابزار و تجهیزات جهت کارگاه برای استفاده اجرا به روش تکنیک دسترسی با طناب نصب می گردد و سپس بازرسی از نمای دودکش انجام می گیرد و در قسمت هایی که نیاز به سمباده زنی باشد (سندبلاست) سمباده زدن سطوح انجام می گیرد و در مرحله بعد بوسیله ی دستگاه واترجت شستشوی سطح دودکش انجام می گردد تا سطح دودکش از آلودگی ها پاکسازی گردد و در نهایت با رنگ مخصوص سطوح صنعتی ،رنگ آمیزی بر روی دودکش ها اعمال می گردد.

 شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمر در زمینه ی ارائه خدمات کار در ارتفاع با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access و با بهره گیری از نیروی متخصص و آموزش دیده و با استفاده از ابزار و تجهیزات استاندارد ، بدون  هیچگونه محدودیتی در ارتفاع ، آماده ی اجرای کار می باشد.

لازم به ذکر است کلیه پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی و اشخاص ثالث می باشد.

http://www.tahkimsanat.com/pages/42/%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%B4-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C