شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

در خدمات صنعتی به دلیل شرایط دشوار محیطی ،تراکم بالای تجهیزات ،کمبود فضا ، ایجاد دسترسی با داربست را با داربست بسیار نامناسب و هزینه بر و زمان بر می کند. تنها روش ایمن با سرعت بالا برای دسترسی به این فضاهای محدود و دشوار برای تعمییر و نگهداری ،بازرسی و تست واحدهای مختلف ،روش دسترسی با طناب rope access  می باشد.

سطوح فلزی کشتی ها و ناوها با توجه به اینکه در شرایط محیطی متفاوتی می باشند و تماس دایم و مستقیم با آب و نمک دارند دچار فرسودگی و زنگ زدگی می گردند که باید مرتبا ترمیم و رنگ آمیزی گردند.

 نحوه اجرا: بعد از نصب و تجهیز کارگاه جهت انجام عملیات با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ،مرحله آماده سازی انجام می گیرد . برای اجرای این مرحله باید ابتدا سطح کشتی را از آلودگی ها پاکسازی نمود و شستشوی سطح با دستگاه واترجت صورت بگیرد و هم در قسمت هایی که نیاز به سمباده زنی باشد(سندبلاست) سمباده زنی انجام گیرد تا نتیجه مطلوب به دست بیاید.

بعد از اتمام مرحله آماده سازی سطح ،رنگ مخصوص بر روی بدنه ی کشتی اعمال می گردد.

شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمر در زمینه ی ارائه ی خدمات کار در ارتفاع با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access و با بهره گیری از نیروی متخصص و آموزش دیده و با استفاده از ابزار و تجهیزات استاندارد ،بدون هیچگونه محدودیتی در ارتفاع ،آماده ی ارائه ی هر گونه خدمتی در ارتفاع می باشد.

لازم به ذکر است که کلیه ی پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی و اشخاص ثالث می باشند.

http://www.tahkimsanat.com/pages/43/%D9%86%D9%82%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%DB%8C