شرکت تحکیم صنعت صعود،ارائه دهنده خدمات| نماشویی| نقاشی نمای ساختمان| پیچ رولپلاک نما| و ده ها خدمات دیگر

درباره پیچ رولپلاک نما بیشتر بدانیم

درباره پیچ رولپلاک نما بیشتر بدانیم

http://tahkimsanat.com/news/view/93/klhadd-shojlhk

امروزه یکی از عوامل زیباسازی شهرها ،نمای ساختمان های آن شهرها می باشد و با توجه به اینکه از چه نوع مصالح در زیباسازی نما استفاده شده ،نظافت و ایمنی نماها جزء دغدغه های اصلی مالکین و صاحبین ساختمان ها گردیده است.

امروزه جهت زیباسازی نمای ساختمان ها از شیوه ها و مصالح مختلف و گوناگونی استفاده می گردد و تنوع فراوانی جهت انتخاب نوع نما می باشد مانند:نماهای سیمانی ،نماهای آجری ،نماهای شیشه ای ، نماهای کامپوزیت و …

یکی از انواع این مصالح که از قدیم الایام بر روی نما استفاده می شده است و قدمت زیادی دارد سنگ و انواع مختلف آن می باشد،مانند سنگ های صیقلی ، سنگ های تیشه ای و ….

ساختمان هایی که دارای نمای سنگی می باشند ممکن است در گذشت زمان،دچار ریزش شوند که این ریزش علاوه بر مخدوش کردن ظاهر و نمای ساختمان ،خطرات فراوانی برای افراد و اشخاصی که در طول شبانه روز در حال تردد و عبور و مرور در زیر ان ساختمان هستند،دارد.

 افت کیفیت و لقی و ریزش سنگ های نمای ساختمان عوامل مختلفی دارد، ازجمله عوامل داخلی(مانند استفاده نکردن از مصالح به مقدار مناسب،عدم استفاده از مصالح مرغوب و درجه یک، نداشتن اسکوپ در پشت سنگ هاف نشست ساختمان) و عوامل خارجی  (مانند شرایط جوی ،باد و باران ، انقباض و انبساط (سرما و گرما) و زمین لرزه ….

بنابراین بهترین روش برای جلوگیری از این خطرات پیچ و رولپلاک کردن سنگ های نمای ساختمان می باشد که باعث می شود تا مالکین ساختمان ها،از استحکام نمای ساختمان خود مطمئن گردند و طول عمر بیشتر و ایمنی نمای خود را تضمین نمایند.

توصیه می شود بعد از پیچ و رولپلاک کردن،جهت پاکسازی گرد و غبار از روی نمای ساختمان، نماشویی هم انجام گردد.

شرکت تحکیم صنعت صعود با استفاده از تکنیک ROPE ACCESS و با استفاده از ابزارهای مخصوص کار در ارتفاع و با بهره گیری از نیروی متخصص و آموزش دیده و با استفاده از مصالح درجه یک و مرغوب (پیچ های گالوانیزه ضد زنگ)کلیه خدمات کار بر روی نما در ارتفاع از جمله پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را ارئه می دهد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.