سوال:وقت بخیر مدیریت مجموعه ما برای عقد قرارداد نماشویی تمایل دارند که در شرکت شما این اقدام صورت پذیرد آیا این درخواست با توجه به فروش اینترنتی خدمات مجموعه شما امکان دارد

جواب : سلام بله شما میتوانید 24ساعت قبل از حضور در شرکت با اوپراتور مجموعه تماس گرفته تا ساعتی را جهت عقد وامضاءقرارداد مشخص نمایند واین موضوع از نظر این شرکت بلامانع بوده وباعث افتخار مدیران وپرسنل این شرکت می باشد

سوال : سلام بعدازاتمام کار برای تسویه حساب با شما مانیاز به فاکتور رسمی داریم آیا شرکت شما دارای مجوز ارزش افزوده واطلاعات دیگر مانند کد اقتصادی شناسه ملی شماره ثبت وکد پستی تایید شده می باشد تا به ما ارائه دهد

جواب: با سلام مشترک گرامی این شرکت دارای مدارک کامل در خصوص صدور فاکتور های رسمی منطبق با قوانین مالیاتی کشور رادارا می باشد ومشول مرحله پنجم مالیات برارزش افزوده می باشد وبه درخواست کارفرما کپی گواهی مربوطه ارائه وفاکتور نیز صادر خواهد شد

سوال:با سلام آیا با استفاده از این تکنیک میتوان نمای ساختمانهای قدیمی سیمانی را که در اثر بارش باران و سرما و گرما تخریب شده است را بازسازی کرد؟

جواب:سلام بله امکان این کار وجود دارد حتی بعد از ترمیم قسمت های تخریب شده میتوان از فن آوری نانو استفاده کرد که از نفوذ آب جلوگیری شود و ازتخریب دوباره جلوگیری کرد.

سوال:سلام ما تعدادی نقاط باز بر روی سطح نمای ساختمان داریم یعنی در هر طبقه یک عدد به ابعاد 20*30سانتی متر وجود داره که ازاین قسمتها پرنده ها وارد تاسیسات پشت نما میشود.آیا راهی برای بر طرف کردن این مشکل وجود دارد؟

جواب:سلام بله ما میتوانیم با دریچه های فلزی مخصوص پیش ساخته با ابعاد مختلف که امکان خرید آن در بازار هم وجود دارد بر روی این قسمت های نصب کنیم.که به زیبایی ساختمان هم کمک میکند.

سوال:وقت بخیر. در قسمت فوقانی نمای ساختمان ما تابلو نوشته هایی وجود دارد که هم احتمال سقوط دارد و هم قصد تعویض لامپهای پشت آن را داریم.آیا شما در این زمینه هم خدمات ارائه میدهید؟

جواب:بله با استفاده از این تکنیک که ابتدا باید کلیه تابلو ها باز شده و قسمت های اتصال آن را تعمییر نماییم و لامپ های آن را تعویض و بر سر جای خودش نصب میکنیم.البته تعویض کا تابلو ها روهم میتوان انجام داد.

سوال:برای جلو گیری از ورود پرنده ها به داخل روشنایی ساختمان چه راه کاری وجود دارد؟البته سقف روشنایی بسته است.

جواب:اگر منظور شما دوست عزیز قسمت کناری ساختمان هست برای بر طرف کردن این مشکل شما میتوان با استفاده از تکنیک rope accessو از توری های فلزی و یا پلاستیکی ضد اشعه uv خورشید از قسمت بالا تا پایین نور گیر را پوشاند که جلوگیری از ورود نور به داخل روشنایی هم نمیکند.

سلام.نوار درز های نمای کامپوزیت ساختمان ما دچار پوسیدگی شده و حتی تعدادی از آنها از جای خودش در آمده و افتاده.چه روشی برای برطرف کردن آن پیشنهاد میدین؟

ما میتوانیم با این تکنیک و چسب پلی اورتان طبق رنگ نوار قبلی ابتدا نوار های قبلی را تخلیه و با چسب پلی اورتان تمامی درز ها را پر کرده و آبندی کنیم.که عمر مفید این چسب 50 سال بوده وصد در صد تضمینی میباشد.

سوال:با سلام.در قسمتی از نمای کامپوزیت ساختمان ما در طبقه چهارم یک عدد کامپوزیت 2*1 که بدیل وزش شدید باد و نصب غیر اصولی افتاده است.آیا امکان نصب آن با این تکنیک وجود دارد؟

جواب:سلام بله میتوان با استفاده از ابزار های مخصوص مانند وکیوم و طناب ورق جدا شده را به نقطه مورد نظر برد و نصب کرد

سوال:سلام در ساختمان ما دوعدد پاسیو وجود دارد که سقف آنها با با سازه فلزی سنگین پوشانده شده که به دلیل وزن زیاد آن باعث تخریب تمام دیوار های زیرین این سازه شده است که اقدام به تخریب ایمن آن داریم که با جرثقیل هم امکان این کار وجود ندارد.آیا با تکنیک rope accessمیتوانید این کار را انجام دهید؟

جواب:سلام بله با تکنیک rope accessمیتوان این کار را انجام داد که ابتدا هر قسمتی که قصد به تخریب آن را داریم را با طناب مهار کرده و شروع به برش زدن مرحله ای آن مینماییم.

سوال:سلام آیا شما پیچ و رولپلاک و نصب سنگ هم در ارتفاع انجام میدهید؟

جواب:سلام بله ما هر نوع سنگ و به ابعاد مختلف را با استفاده از تکینیک راپل نصب مینماییم.با استفاده از چسب سنگ و پیچ و رولپلاک گالوانیزه

سوال:باسلام و خسته نباشید.ما یک عدد مبل کاناپه بزرگ به طول 5 متر خریداری کردیم که متاسفانه هیچ راهی برای انتقال آن از راه پله به داخل واحد که در طبقه 12 ساختمان هست نداریم.آیا راه کاری با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب وجود دارد؟

جواب:سلام بله اگر ساختمان شما داری تراس و یا پنجره بزرگ باشد میتوان با استفاده از این تکنیک از بالای ساختمان با استفاده از قرقره مخصوص نصب کرد و از پایین با استفاده از طناب شیئ مورد نظر رابه بالا کشید و از آن قسمتها به داخل واحد هدایت کرد.

سوال:سلام من یک مهندس پروژه هستم که میخواهم قبل از پایان پروژه بر روی پشت بام نقاطی را برای اتصال طناب برای شستشو نما تعبیه کنم چون هیچ ستون قوی و یا شاسی محکم در پشت بام وجود ندار.آیا میتوانید در این زمینه مشاوره بدهید؟

جواب:سلام.بله دوست عزیز اگر اسکلت سازه شما فلزی هست شما میتوانید قلاب هایی بر روی سرستونهای ساختمان که حدقل وزن 400 کیلو را تحمل کنند جوش بدین ویا اگر اسکلت بتونی میباشد ما میتوانیم با استفاده از رول بولت های مخصوص که به داخل دیوار وبتون پیچ میشود که تا وزن 500 کیلو را تحمل میکند نصب کنیم.که در این صورت به راحتی میتوان با تکنیک راپل نماشویی را انجام داد.

سوال:سلام مدیر شرکت ما نگرانی هایی بابت اجرا شستشوی نمای ساختمان با طناب را دارد که در صورت بروز هر گونه حادثه هنگام اجرای کار مسئولیت این حادثه به عهده ما نباشد.آیا از طرف شرکت شما تضمینی در این رابطه وجود دارد؟

جواب:سلام بله مشترک عزیز.در درجه اول باید خدمتتون عرض کنم که ایمنی کار راپل صد در صد هستش مگر در صورت بروز حوادث طبیعی وهمچنین کلیه مسئولیت حوادث ناشی از عملکرد پرسنل تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی و حوادث میباشد و به عهده ی شرکت ما میباشد.

سوال:روز بخیر.ما در نیروگاه برق تعدادی مخازن آلومینیومی داریم که برای نظافت آنها با هیچ روشی نمیتوانیم به تمییزی اولیه آن دست پیدا کنیم.آیا در این زمینه میتوانید همکاری کنید؟

جواب:سلام بله ما با مواد مخصوص سطوح آلومینیوم و با تکنیک دسترسی با طناب این تضمین را به شما میدهیم که به کیفیت اولیه این مخازن برسید.

در صورتی که از دیوار های ساختمان به داخل واحد رطوبت انتقال یابد برای رفع این نوع مشکل چه راهکاری وجود دارد

در صورتی که سطح نمای ساختمان دارای پوشش سیمانی ویا سنگ باشد میتوان درز ها ترک ها ویا بندکشی های آن را کنترول نمود ودر صورت نیاز با مصالح متناسب با نوع سطح نسبت به پر کردن آن ها اقدام نمود وبعد از گذشت 2روز تمامی سطح را بعد از زیر سازی وشستشو با استفاده از مواد نانو سطح نما را آبگریز نمود. در صورتی که این عملیات با کیفیت اجرا گردد می تواند بالای 20سال طول عمر تضمینی داشته باشد این روش برای نما های شیشه ای .فلزی. کامپوزیت کار آمد نمی باشد وبرای اینگونه نما ها روش های دیگری وجود دارد.

میخواستم نماشویی،ساختمان انجام بدم ولی پشت بام ما فضایی برای نصب طناب وجود ندارد به نظر شما امکان نماشویی، ساختمان با طناب وجود دارد

سلام دوست عزیز این تکنیک تقریبا میشه گفت که محدودیتی برای اجرای کار ندارد وعلم کارگاه گیری کاملا تخصصی است وروش های ایجاد کارگاه ونصب طناب نیازمند گذراندن دوره های ویژه می باشد وبه صورت کامل امکان توضیح دادن به این جواب شما وجود ندارد اما نیاز است که بیان شود برای ایجاد کارگاه چنانچه مکان خاصی وجود نداشته باشد ما توانایی ایجاد وساخت کارگاه مورد نظر را بدون وابستگی به سازه خود ساختمان میتوانیم ایجاد نماییم به طور مثال برای عملیات نماشویی، ما میتوانیم طناب را از حیاط پشتی ساختمان گرفته واز پشت بام عبور داده و در نماید مورد نظر طناب ها را به پایین هدایت نماییم وبا رول بولت جهت های طناب را تنظیم نماییم وبعد از لبه گیری عملیات نماشویی ساختمان را با دقت فراوان انجام دهیم
نماشویی،نماشویی ساختمان،نماشویی ساختمان با طناب،نمای ساختمان،نمای مدرن،معماری،پیچ رولپلاک نمای ساختمان،نقاشی نمای ساختمان،

وقت بخیر برای نماشویی،ساختمان سیمان ابزار شده از چه روشی استفاده می شود تا به بهترین نوع نماشویی سطح دست یافت

نماشویی،سطوح سیمانی ویا کنیتکس ویا سیمان ابزار با دستگاه واترجت 150بار تا300بار با بهترین کیفیت نماشویی میگردد فقط برای اجرا ی نماشویی می بایستی از تکنسین با تجربه استفاده نمود که فاصله بین سطح نما را با سری گان واترجت را در اندازه 20تا30سانت از ابتدا تا پایان کار حفظ نماید تا نماشویی، یکپارچه ویکدستی را در نهایت انجام دهد لازم به ذکر است که نماشویی سطوح سیمانی در مکان های مرکزی شهر ها بسیار متفاوت تر از نمای حاشیه شهر می باشد وبرای اجرای نماشویی،ساختمان های مراکز شهر می بایستی که از فشار بالاتر استفاده شود و به نصبت زمان ودقت بیشتری را نیاز دارد تا در نهایت به نماشویی، با کیفیتی دست یافت

در بخشی ار نمای ساختمان ما روغن ریخته با چه روشی می توان نماشویی،انجام داد که این روعن ها نیز از بین برود

برای نماشویی،ساختمان که در آن آثار لکه روغن وجود دارد بهترین پیشنهاد این است که آن بخش ها با سیستم فشار قوی آب داغ همراه با بخار اجرا گردد تا چربی موجود در سطح کاملا پاکسازی گردد این نو روش نماشویی، پر هزینه می باشد به نصبت روش های دیگر نماشویی ولی کاملا کارآمد است و می توان این نوع نماشویی ساختمان را با طناب ویا همان تکنیک دسترسی با طناب با کیفیت بالاانجام داد

سوال:سلام یکی از شیشه های نمای ساختمان ما در ارتفاع 18متری دچار شکستگی شده آیا می توان با این تکنیک اقدام به تعویض آن نمود

جواب:سلام دوست عزیز بله با این تکنیک می توان بدون هیچگونه محدودیتی در ارتفاع ویا شرایط خاص اقدام به تخلیه شیشه ونصب شیشه جدید نمود تکنیک راپل یکی از روش های پیشنهادی و ایمن می باشد

سوال: پنجره های ساختمان ما قدیمی ساخت می باشد ودر زمان بارندگی ورود آب رادر واحد ساختمان داریم پیشنهادی برای این مشکل دارید

جواب: برای رفع اینگونه مشکل می بایستی از چسب پلی اورتان که مقاومت بالایی در برابر سرما وگرما وعلی الخصوص اشعه uv خورشید دارد می توان اطراف فریم وشیشه ها را آبندی نمود تا از ورود آب به داخل ساختمان جلوگیری نمود


برخی از مشتریان این شرکت